PL EN DE FR
fota nagłówka
Szkoła Językowa Argonaut

Dzieciom i młodzieży oferujemy kursy ogólne, kursy z Native Speakerem oraz kursy egzaminacyjne na każdym poziomie. Zajęcia prowadzone są wmałych liczebnie grupach (4-6 osób).

Nieodłącznym punktem programu naszych zajęć są unikalne spotkania z cyklu ARGONAUT CLUBS

Nasi klubowicze mają do wyboru zajęcia o różnorodnej tematyce i formie, podczas których słuchacze doskonalą języki obce rozwijając jednocześnie swoje zainteresowania i talenty, tak aby nauka była świetną zabawą.

W programie oferujemy zajęcia:


FROM MOZART TO STEWARD - SONGS CLUB - zajęcia muzyczne, śpiewanie utworów w języku obcym, wzbogaconych oprawą muzyczną wykonaną przez dzieci i lektora; karaoke.


FROM BAROQUE  TO  SURREALISM - ARTS CLUB -

zajęcia artystyczne, wykorzystywanie różnych technik plastycznych do wykonywania oryginalnych dzieł przy instruktarzu lektorów prowadzonym w języku obcym.


FROM SHAKESPEARE  TO  LUCASA - THEATRE CLUB - zajęcia teatralne, drama w języku obcym, odgrywanie scenek sytuacyjnych, krótkich dialogów i przedstawień w języku obcym.


FROM RUBIKA  TO  KASPAROWA - GAMES CLUB - gry i zabawy oraz język obcy na wesoło, gry w warcaby , szachy, scrabble , rummicub, itp. w języku obcym.


FROM AN ASSISTANT  TO  A CHEF- COOKING CLUB - gotowanie w języku obcym, przygotowanie prostych i bardziej skomplikowanych dań z wykorzystaniem zasad savoir –vivru podczas ich spożywania.

 

Zajęcia języków obcych prowadzimy przez okres roku szkolnego.

Natomiast w okresie wakacji chcielibyśmy zaproponować dzieciom ciekawy projekt MAŁY POLIGLOTA SUMMER, zaś na ferie zachęcamy do zabawy i nauki w zajęciach MAŁY POLIGLOTA WINTER