PL EN DE FR
KALENDARZ ROCZNY 2017 / 2018

 

KALENDARZ SZKOLNY ARGONAUT 2017/2018 - SEMESTR I

WRZESIEŃ

-UCZCIWOŚĆ

PAŹDZIERNIK

-PRAWDOMÓWNOŚĆ

LISTOPAD

-TOLERANCJA

GRUDZIEŃ

-ALTRUIZM

STYCZEŃ

-PRZYJAŹŃ

4

-UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

-ZEBRANIE KL.0-3SP

-I SEMESTR

1

 

1

DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

-DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

1

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „KARTKA DLA OJCA ŚWIĘTEGO” KL. 4-7/2-3G –KANIA

-OGŁOSZENIE KONKURSU LITERACKIEGO „ŹRÓDŁA MARZEŃ” KL. 4-7/2-3G-OPŁAT

1

NOWY  ROK

-DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

5

-ZEBRANIE KL.4-6SP

-DZIEŃ OTWARTY

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU „PIĘKNY ZESZYT”/I SEMESTR KL. 2-3SP-KRAKOWIAK

2

-DZIEŃ MUZYKI KL. 0-7/2-3G -FERNANDEZ

-MIĘDZYNARODOWY KONKURS INFORMATYCZNY „BÓBR”/ETAP PRÓBNY KL. 1-7/2-3G – GNOIŃSKI

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „DUETY”, KL. 4-6SP-OPŁAT

2

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO „DUETY”, KL. 7/2-3G-OPŁAT

2

 

2

PRZERWA NOWOROCZNA

-DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

-DYŻUR: WALEWSKA, PAŁAMARZ

6

-ZEBRANIE KL.7SP/2-3GIMN

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU RELIGIJNEGO „Z BIBLIĄ NA CO DZIEŃ” KL. 4-7/2-3G - KANIA

- OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU „ŚLADAMI ŻOŁNIERZY WYKLĘTCYH” 4-7/2-3G - KANIA

3

-DZIEŃ OTWARTY

3

-DZIEŃ POSTACI Z BAJEK KL. 0-3SP - FALL, ŻACZEK, PYRKA, STEPNIAK, KRAKOWIAK, PAŁAMARZ, ŻACZEK

3

 

3

-OGŁOSZENIE KONKURSU MASTERCHEF KL.4-7/2-3G-KANIA, OLSZAŃSKA

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU WALENTYNKOWEGOKL.0-7/2-3G-DĄBEK, ŻACZEK

-TYDZIEŃ TESTÓW SEMESTRALNYCH (BIOLOGIA, GEOGRAFIA, FIZYKA, CHEMIA, PRZYRODA), KL. 4-7SP/2-3GIMN

7

-OGŁOSZENIE KONKURSÓW KURATORYJNYCH KL. 6-7/2-3G – OPŁAT, JASTRZĘBSKA, ŻUK, WYSOCKA, BRYŚKIEWICZ

 

 

 

4

-MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZWIERZĄT KL. 0-7/2-3G – PAŁAMARZ, KRAKOWIAK, WÓJTOWICZ, BRYŚKIEWICZ

4

 

4

-APEL

-RADA PEDAGOGICZNA-OCENY SEMESTRALNE PRZEWIDYWANE

-AKADEMIA BEPIECZEŃSTWA PUCHATKA, KL. 1SP-GNOIŃSKI, STĘPNIAK

4

 

8

-OGŁOSZENIE OGÓLNOPOLSKICH KONKURSÓW „POPRAWNA POLSZCZYZNA/ORTOGRAFIA” KL. 1-7/2-3G – PYRKA, KROPIEWNICKA

-OGŁOSZENIE KONKURSU RECYTATORSKIEGO „WARSZAWSKA SYRENKA” KL. 1-7/2-3G-KRAKOWIAK KROPIEWNICKA

 

5

 

5

 

5

-DZIEŃ OTWARTY

-VIII SZKOLNY KONKURS NA DEKORACJĘ DRZEWKA ŚWIĄTECZNEGO, KL. 0-3SP-DYREKTOR

-DZIEŃ WOLONTARIUSZA KL. 0-7/2-3G-KANIA, KIERSKA, GNOIŃSKI

5

-DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA, PP/KL.O-3SP-FALL, ŻACZEK, PYRKA, STĘPNIAK, KRAKOWIAK, ŻACZEK

 

9

 

 

 

 

6

-ZAKOŃCZENIE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „PORTRET NAUCZYCIELA” KL. 0-7/2-3G -MĄDRA

6

-APEL Z OKAZJI 11 LISTOPADA KL. 0-7/2-3G - KANIA, KRAKOWIAK

6

-MIKOŁAJKI-WYCHOWAWCY

-VIII SZKOLNY KONKURS NA DEKORACJĘ DRZEWKA ŚWIĄTECZNEGO, KL. 4-7SP/2-3GIMN-DYREKTOR

6

 

10

 

7

 

7

-DZIEŃ OTWARTY

7

-DRZWI OTWARTE, KL.0-3SP

7

 

11

-APEL

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU NA NAJLEPSZEGO CZYTELNIKA-GOŁUBIEW

-OGŁOSZENIE NABORU DO TURNIEJU O PUCHAR TYMBARKU KL. 1-7, MERKEL

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU „SUPER UCZEŃ”, „SUPER NAUCZYCIEL” – 11-7/2-3G - KANIA

 

8

 

8

-SZKOLNY KONKURS LITERACKI, KL. 1-3SP-STĘPNIAK

8

-DRZWI OTWARTE, KL.4-7SP/2-3GIMN

-ZAKOŃCZENIE AKCJI „GÓRA GROSZA” KL.0-7/2-3G -NAGRODA DLA KLASY, KTÓRA ZBIERZE NAJWYŻSZĄ KWOTĘ-MERKEL, JASTRZĘBSKA, RELIGA

8

-APEL

-RADA SEMESTRALNA

-KONKURS „OLIMPUSEK” ED. POCZĄTKOWA KL. 1-3SP-PYRKA

12

-OGŁOSZENIE ROGRYWEK TENISA STOŁOWEGO, KL. 4-7SP/2-3GIMN-MERKEL, GNOIŃSKI

-DZIEŃ OTWARTY

9

-DZIEŃ HISZPAŃSKI KL. 1-7/2-3G-NAPOLI, FERNANDEZ

9

-OGŁOSZENIE KONKURSU INFORMATYCZNEGO „MINILOGIA GRAFILA W LOGO” KL. 1-6 - GNOIŃSKI

9

 

9

-DZIEŃ OTWARTY

-BAL KARNAWAŁOWY, PP/KL.O-1SP-FALL, PYRKA, STĘPNIAK

-KONKURS „OLIMPUSEK” J. ANGIELSKI KL. 1-3SP-NOWOCIŃSKA

 

13

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „PORTRET NAUCZYCIELA” KL. 0-7/2-3G --MĄDRA

10

-DZIEŃ OTWARTY

-ZEBRANIE, KL. 0-2SP

10

 

10

 

10

-BAL KARNAWAŁOWY, KL. 2-3SP-ŻACZEK, PAŁAMARZ, KRAKOWIAK

-ZEBRANIE, KL. 0-2SP

14

 

 

 

 

11

-ZEBRANIE, KL. 3-5SP

11

 

11

-TYDZIEŃ TESTÓW SEMESTRALNYCH (PISEMNE: MATEMATYKA, JEZYKI OBCE; USTNE: JĘZYKI OBCE), KL. 4-7SP/2-3GIMN

11

-OGŁOSZENIE SZKOLEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO W JĘZYKACH OBCYCH-OLSZAŃSKA, DĄBEK, NOWOCIŃSKA, KIERSKA, FERNNDEZ, NAPOLI, BARTOSIK, KOTLIŃSKA

-ZEBRANIE, KL.3-5SP

15

-THE INTERNATIONAL DOT DAY –ŚWIĘTO KREATYWNOŚCI, ODWAGI I ZABAWY KL. 0-3 - PYRKA, STĘPNIAK, ŻACZEK

12

-ZEBRANIE, KL. 6-7SP/2-3GIMN

 

12

 

12

-DZIEŃ OTWARTY

12

-DZIEŃ BEZ MUNDURKA

-ZEBRANIE, KL. 6-7SP/2-3GIMN

 

16

 

 

 

 

 

13

-PASOWANIE KL.1SP-STĘPNIAK

-DZIEŃ NAUCZYCIELA KL. 0-7/2-3G-KANIA, KIERSKA

-KONKURS „DZIECIĘCE LATA NAUCZYCIELI” KL.0-7/2-3G-WALEWSKA, PODREZ, FALL

13

-DZIEŃ ANGIELSKO-AMERYKAŃSKI KL. 0-7/2-3G-KIERSKA, NOWOCIŃSKA, OLSZAŃSKA, DĄBEK

-KONKURS INFORMATYCZNY „BÓBR”/ETATP ZASADNICZY KL. 1-7/2-3G-GNOIŃSKI

-SZKOLNY KONKURS „CUDA Z JESIENNYCH LIŚCI” KL. 0-3SP - KRAKOWIAK

13

-SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE, PP/KL.O-3SP-FALL, ŻACZEK, KRAKOWIAK , STĘPNIAK, PYRKA, PAŁAMARZ, NOWOCIŃSKA, OLSZAŃSKA, DĄBEK, KIERSKA, FERNANDEZ

-LICYTACJA-ZBIÓRKA DLA SENIORA-KIERSKA, KANIA, GNOIŃSKI

-KIERMASZ STROIKÓW ŚWIĄTECZNYCH-ZBIÓRKA WOŚP-JASTRZĘBSKA, RELIGA, MERKEL

13

 

17

 

 

 

 

14

 

14

-DZIEŃ OTWARTY

14

-SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE, KL. 4-7SP/2-3GIMN-KANIA, JASTRZĘBSKA, KIERSKA, GNOIŃSKI, MERKEL, OLSZAŃSKA, DABERK, KIERSKA, RELIGA, NOWOCIŃSKA, FERNENDEZ, NAPOLI

-LICYTACJA-ZBIÓRKA DLA SENIORA-KIERSKA, KNAIA, GNOIŃSKI

-KIERMASZ STROIKÓW ŚWIĄTECZNYCH-ZBIÓRKA WOŚP-JASTRZĘBSKA, RELIGA, MERKEL

14

 

18

-SPRZĄTANIE ŚWIATA W RAMACH KLUBU NASZEJ ZIEMII KL. 0-7/2-3G - WÓJTOWICZ, BRYŚKIEWICZ

15

 

15

-DZIEŃ KREDKI, PP/KL.0-3SP-FALL, ŻACZEK, KRAKOWIAK, PYRKA, STĘPNIAK, PAŁAMARZ

15

-ZAKOŃCZENIE AKCJI „SZLACHETNA PACZKA” KL.0-7/2-3G-KANIA, KIERSKA, GNOIŃSKI

15

FERIE ZIMOWE

19

-DZIEŃ OTWARTY

 

16

-APEL

-DZIEŃ PAPIESKI KL. 0-7/2-3G-KANIA

16

 

16

 

16

-DNI WOLNE

20

 

17

-DZIEŃ OTWARTY

17

 

17

 

17

OD ZAJĘĆ

21

 

 

 

 

18

 

18

 

18

-TYDZIEŃ TESTÓW SEMESTRALNYCH (JĘZYK POLSKI, HISTORIA, WOS), KL. 4-7SP/2-3GIMN

18

DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

22

 

 

 

19

 

19

 

19

-DZIEŃ OTWARTY

-OGŁOSZENIE MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU „TWÓRCZY PROGRAMIST” 1-7/2-3G -GNOIŃSKI

19

ALTERNATYWA: PÓŁKOLONIE ZIMOWE

Z ARGONAUTEM (OFERTA W ZAŁĄCZNIKU)

23

 

20

 

20

 

20

 

20

 

24

 

21

 

21

-DZIEŃ OTWARTY

21

 

21

 

25

 

22

 

22

 

22

-DZIEŃ BEZ MUNDURKA

22

FERIE ZIMOWE

26

-DZIEŃ OTWARTY

23

-POWITANIE JESIENI KL.0-7/2-3G-WYCHOWAWCY KL. 0-3SP

-SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „CZTERY PORY ROKU W MOJEJ OKOLICY” KL. 1-3SP – KRAKOWIAK

-SZKOLNY KONKURS „DUETY” KL. 4-6SP - OPŁAT

23

 

23

 

23

-DNI WOLNE

27

-ŚWIATOWY DZIEŃ TURYSTYKI KL.4-7/2-3G -KANIA

24

-DZIEŃ OTWARTY

-TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO KL. 4-7/2-3G-MERKEL, GNOIŃSKI

-KONKURS KURATORYJNY J. POSLKI KL. 2-3GIMN - OPŁAT

24

-DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA, PP/KL.O-1SP-FALL, STĘPNIAK, PYRKA

-DZIEŃ BEZ MUNDURKA

-OGÓLNOPOLSKI KONKURS ORTOGRAFICZNY CES KL. 1-3SP - STĘPNIAK

24

 

24

OD ZAJĘĆ

28

 

25

 

25

 

25

ZIMOWA

25

DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

29

-DZIEŃ BEZ MUNDURKA

-DZIEŃ CHŁOPAKA-WYCHOWAWCY

26

 

26

 

26

PRZERWA

26

ALTERNATYWA: PÓŁKOLONIE ZIMOWE

Z ARGONAUTEM (OFERTA W ZAŁĄCZNIKU)

30

-WYCIECZKA ROWEROWA ZE SZKOLNYM KOŁEM PTTK-DZIECI, NAUCZYCIELE, UCZNIOWIE-KANIA

 

 

 

 

27

-DZIEŃ BEZ MUNDURKA

-HALLOWEEN PARTY AND ANTIALLHALLOWEEN PARTY OF ALL SAINTS KL. 0-7SP -KIERSKA, OLSZAŃSKA, DĄBEK, NOWOCIŃSKA, NAPOLI, FERNANDEZ

-OGŁOSZENIE KONKURSU INFORMATYCZNEGO “LOGIA” KL. 7/2-3G - GNOIŃSKI

27

-ANDRZEJKI-WYCHOWAWCY

-START AKCJI „GÓRA GROSZA” KL.0-7/2-3G-NAGRODA DLA KLASY, KTÓRA ZBIERZE NAJWYŻSZĄ KWOTĘ-JASTRZĘBSKA, OLSZAŃSKA, MERKEL

-START AKCJI „SZLACHETNA PACZKA”KL.0-7/2-3G-KANIA, KIERSKA, GNOIŃSKI

-SZKOLNY KONKURS „DUETY” KL. 7/2-3G – OPŁAT

-KONKURS JĘZYYKA ANGIELSKIEGO EDI KL. 4-7SP - NOWOCIŃSKA

27

ŚWIĄTECZNA

27

 

 

 

 

 

28

 

28

-DZIEŃ OTWARTY

 

28

-DNI WOLNE

28

 

 

 

29

 

29

 

29

OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

29

-IISEMESTR

-OGŁOSZENIE WYNIKÓW  SZKOLNEGO KONKURSU „PIĘKNY ZESZYT”/I SMESTR KL. 2-3SP-KRAKOWIAK

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU „PIĘKNY ZESZYT”/II SMESTR KL. 1-3SP - KRAKOWIAK

 

 

 

30

-POWĄZKI, KL. 4(Z PRZEWODNIKIEM)-7SP/2-3GIMN-WYCHOWAWCY

30

 

30

 

30

-DZIEŃ OTWARTY

 

 

 

 

 

31

DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

-DZIEŃ WOLNY OD ZAJEĆ DYDAKTYCZNYCH

-DYŻUR: PYRKA, STĘPNIAK

 

 

31

 

31

-DZIEŃ JEZYKÓW OBCYCH-ŚWIĘTO WIELOJĘZYCZNOŚCI KL. 0-7/2-3G-NAPOLI, FERNANDEZ, BARTOSIK, KOTLIŃSKA, NOWOCIŃSKA, KIERSKA, DĄBEK, OLSZAŃSKA

-SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI W JĘZYKACH OBCYCH-JW

 

KALENDARZ SZKOLNY ARGONAUT 2017/2018 - SEMESTR II – 

 

LUTY

-MIŁOŚĆ

MARZEC

-ODWAGA

KWIECIEŃ

-ODPOWIEDZIALNOŚĆ

MAJ

-SZACUNEK

CZERWIEC

SPRAWIEDLIWOŚĆ

1

 

 

 

 

1

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MATEMATYKA JEST PIĘKNA” KL. 0-7/2-3G – MADRA

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKUSU „KARTKA DLA OJCA ŚWIĘTEGO” KL. 4-7/2-3G-KANIA

-OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ZUCH”/ED. POCZĄTKOWA KL. 1-3SP-PYRKA

1

WIOSENNA PRZERWA

ŚWI ĄTECZNA

1

ŚWIĘTO PRACY

-DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

1

PRZERWA MAJOWO-CZERWCOWA

-DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

-DYŻUR: DĄBEK, NOWOCIŃSKA

2

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU J. ANGIELSKIEGO „IDIOMS&PICTURES” KL. 1-3SP-OLSZAŃSKA, DABEK, NOWOCIŃSKA

 

 

2

-OGÓLNOPOLSKI KONKURS „ZUCH”/J.ANGIELSKI KL. 1-3SP-NOWOCIŃSKA

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU „WYJĄTKOWA PISANKA” KL. 0-7/2-3G-MĄDRA

2

-DNI WOLNE OD ZAJĘĆ

2

ŚWIĘTO FLAGI

-DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

-DYŻUR: KRAKOWIAK, ŻACZEK

2

 

3

 

 

 

 

3

 

3

DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

3

ŚWIĘTO KONSTYTUCJI 3 MAJA

-DZIEŃWOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

3

 

4

 

 

 

 

 

4

 

4

 

4

PRZERWA MAJOWA

-DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

-DYŻUR: KIERSKA, OLSZAŃSKA

4

-DZIEŃ DZIECKA-DZIEŃ SPORTU PP/KL.0-7/2-3G-MERKEL, WYCHOWAWCY

-APEL

-TYDZIEŃ TESTÓW SEMETRALNYCH (PISEMNE: MATEMATYKA, JEZYKI OBCE; USTNE: JĘZYKI OBCE), KL. 4-7SP/2-3GIMN

5

-APEL

- DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA, KL. 3-6SP-KRAKOWIAK, JASTRZĘBSKA

 

5

-APEL

-SZKOLNY KONKURS POLONISTYCZNY/I ETAP KL. 7/2-3G-OPŁAT

5

-DZIEŃ KSIĄŻKI DLA DZIECI KL. 0-3SP-GOŁUBIEW, WALEWSKA

5

 

5

-DZIEŃ OTWARTY

-PREZENTACJA PROJEKTÓW GIMNAZJALNYCH, KL.2GIMN-DYREKTOR, KANIA, JASTRZĘBSKA, OPIEKUN GRUPY

6

-DZIEŃ OTWARTY

6

-DZIEŃ OTWARTY

 

6

-SZKOLNY KONKURS GŁOŚNEGO CZYTANIA W J.ANGIELSKIM KL. 1-7/2-3G-NOWOCIŃSKA, OLSZAŃSKA, DĄBEK, KIERSKA

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ KL. 1-7/2-3G-OLSZAŃSKA

6

 

6

 

7

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO KL. 4-7/2-3G-OPŁAT

 

 

 

 

 

7

-SZKOLNY KONKURS J. ANGIELSKIEGO „IDIOMS&PICTURES” KL. 1-3SP-OLSZAŃSKA, DABEK, NOWOCIŃSKA, KIERSKA

 

7

 

7

-APEL Z OKAZJI 3 MAJA KL. 0-7/2-3G-KANIA, KRAKOWIAK, PAŁAMARZ

-RADA PEDAGOGICZNA-PRZEWIDYWANE OCENY KOŃCOWOROCZNE

-TYDZIEŃ SZKOLNEGO KONKURSU „MISTRZ KLAWIATURY”, KL. 1-7SP/2-3GIMN-GNOIŃSKI

-OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY „ZUCH” KL. 1-3SP-PYRKA

7

-KIERMASZ NAUKI KL. 0-7SP/2-3G-OPIEKUNOWIE KÓŁ

8

-TŁUSTY CZWARTEK KL. 0-7/2-3G-WYCHOWAWCY

 

 

8

-DZIEŃ KOBIET-WYCHOWAWCY

8

 

8

-DZIEŃ OTWARTY

-SZKOLNY KONKURS „SPELLING BEEE” KL. 0-3SP-OLSZAŃSKA, DĄBEK, NOWOCIŃŚKA, KIERSKA

-OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY „ZUCH” KL. 1-3SP-PYRKA

-KARTA ROWEROWA/CZĘŚC TEORETYCZNA KL. 4-5SP-MĄDRA

8

 

9

-DZIEŃ BABCI I DZIADKA, PP/KL.O-1SP-FALL, PYRKA, STĘPNIAK

-DZIEŃ SENIORA KL. 0-7/2-3G-KIERSKA, KANIA, GNOIŃSKI

 

9

-OGÓLNOPOLSKI KONKURS CES „LOGICZNEGO MYŚLENIA” KL. 1-3SP-PYRKA

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU GŁOSNEGO CZYTANIA W J.ANGIELSKIM KL. 1-7/2-3G-NOWOCIŃSKA, OLSZAŃSKA, DĄBEK, KIERSKA

9

-APEL

-DZIEŃ LOTNICTWA I KOSMONAUTYKI KL. 0-7/2-3G-GNOIŃSKI

9

-OGÓLNOPOLSKI KONKURS J. ANGIELSKIEGO „ZUCH”  KL. 1-3SP-PYRKA

- PREZENTACJA „SUPER UCZEŃ”-KANIA, JASTRZĘBSKA

 

9

 

10

 

10

 

10

-DZIEŃ OTWARTY

10

-DRZWI OTWARTE, KL. O-3SP

10

 

11

 

 

 

 

 

11

 

11

 

11

-ChceMiSie-DZIEŃ BEZ ŚMIECENIA

-SZKOLNY KONKURS RECYKLINGOWY-BRYŚKIEWICZ, WÓJTOWICZ, FALL, ŻACZEK, PYRKA, STĘPNIAK

-DRZWI OTWARTE, KL. 4-7SP/203GIMN

11

-RADA KOŃCOWOROCZNA

-DZIEŃ PRZYJACIELA KL. O-7/2-3G-ŻACZEK KRAKOWIAK

-OGŁOSZENIE WYNIKÓW SZKOLNEGO KONKURU NA NAJLEPSZEGO CZYTELNIKA-GOŁUBIEW

12

-DZIEŃ BABCI I DZIADKA, KL. 2-3SP-KRAKOWIAK, ŻACZEK, PAŁAMARZ

-DZIEŃ SENIORA KL. 0-7/2-3G-KANIA, KIERSKA, GNOIŃSKI

12

-KIDS DESIGN SPACE-DZIEŃ GRAFIKI I DESIGNU KL. 1-7/2-3G-MĄDRA

-SZKOLNY KONKURS POLONISTYCZNY/FINAŁ KL. 4-6-OPŁAT

12

-DZIEŃ CZEKOLADY KL. 0-7/2-3G-MĄDRA, OLSZAŃSKA

12

 

12

-DZIEŃ OTWARTY

-BIEG NA ORIENTACJĘ W JĘZYKU ANGIELSKIM, KL. 4-6SP-MERKEL, GNOIŃSKI, OLSZAŃSKA, NOWOCIŃSKA, DĄBEK

13

-DZIEŃ OTWARTY

 

 

 

13

-DZIEŃ OTWARTY

-OGLOSZENIE TURNIEJU „BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU”/ELIMINACJE KL. 4-7SP-MADRA

13

 

13

 

13

-BIEG NA ORIENTACJĘ W JĘZYKU ANGIELSKIM I HISZPAŃSKIM, KL. 7SP/2-3GIMN-GNOIŃSKI, MERKEL, FERNANDEZ, NAPOLI, RELIGA, KIERSKA

14

-WALENTYNKI KL. 0-7/2-3G-NAPOLI, DĄBEK, OLSZAŃSKA

-OGŁOSZENIE WYNIKÓW SZKOLNEGO KONKURSU WALENTYNKOWEGO KL. 0-7/2-3G-DĄBEK, ŻACZEK

-POCZTA WALENTYNKOWA KL. 0-7/2-3G-MERKEL, JASTRZĘBSKA, OLSZAŃSKA

14

-DZIEŃ LICZBY PI/URODZINY ALBERTA EINSTEINA, KL. 7SP/2-3GIMN-JASTRZĘBSKA

-OGŁOSZENIE WYNIKÓW SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „MATEMATYKA JEST PIĘKNA” KL. 0-7/2-3G-MĄDRA

-ZEBRANIE, KL. 0-2SP

14

-WYCIECZKA ROWEROWA ZE SZKOLNYM KOŁEM PTTK PP/0-7/2-3G-DZIECI, NAUCZYCIELE, UCZNIOWIE-KANIA

 

14

ZIELONA

14

 

15

 

15

-ZEBRANIE, KL. 3-5SP

15

 

15

SZKOŁA

15

-SKARBNICA TALENTÓW KL. O-7SP/2-3G-FERNANDEZ, MĄDRA, MERKEL

-OGŁOSZENIE WYNIKÓW SZKOLNEGO KONKURSU „PIEKNY ZESZYT” KL. 1-3SP-KRAKOWIAK

-DZIEŃ BEZ MUNDURKA

-ZAKOŃCZENIE KÓŁ ZAINTERESOWAŃ

16

 

 

 

 

 

16

-ZEBRANIE, KL. 6-7SP/2-3GIMN

 

16

-OGŁOSZENIE TURNIEJU PIŁKI RĘCZNEJ KL. 4-7/2-3G-MEKEL

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU „SPELLING BEE”, KL. O-3SP-OLSZAŃSKA, DĄBEK, NOWOCIŃŚKA, KIERSKA

16

- KLASY 1-7SP/2-3GIMN

16

 

17

 

17

 

17

-DZIEŃ OTWARTY

17

WYJAZD

17

 

18

 

 

 

 

 

 

18

 

18

-EGZAMIN GIMNAZJALNY-CZĘŚĆ HUMANISTYCZNA, KL. 3GIMN (GODZ. 09.00-HISTORIA I WOS; GODZ. 11.00-JĘZYK POLSKI)-JASTRZĘBSKA, OLSZAŃSKA, GNOIŃSKI, DĄBEK

18

DO KRYNICY MORSKIEJ

-STĘPNIAK, KRAKOWIAK, ŻACZEK, PAŁAMARZ, WALEWSKA, PODREZ, OLSZAŃSKA, JASTRZĘBSKA, MERKEL, KANIA, GNOIŃSKI, NAPOLI

18

-PODPISYWANIE ŚWIADECTW-DYREKTOR

 

19

-MASTERCHEF, KL. 4-6SP-KANIA, OLSZAŃSKA

-SZKOLNY KONKURS „BEZPIECZEŃSTWO W INTERNECIE”KL.4-7/2-3G-GNOIŃSKI

 

 

 

 

19

 

19

-EGZAMIN GIMNAZJALNY-CZZĘŚĆ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA, KL. 3GIMN (GODZ. 09.00-PRZEDMIOTY PRZYRODNICZE; GODZ. 11.00-MATEMATYKA)-KANIA, OPŁAT, OLSZAŃSKA, DĄBEK

19

 

19

-DZIEŃ OTWARTY

20

-DZIEŃ OTWARTY

 

 

 

 

20

-DZIEŃ OTWARTY

20

-EGZAMIN GIMNAZJALNY-CZĘŚĆ JĘZYKI OBCE, KL. 3GIMN (GODZ. 09.00-POZIOM PODSTAWOWY; GODZ. 11.00-POZIOM ZAAWANSOWANY)-KANIA, JASTRZĘBSKA, GNOIŃSKI, PODREZ

20

 

20

 

21

-DZIEŃ EMPATII – KL.4-7/2-3G-PODREZ

-OGŁOSZENIE SZKOLNEGO KONKURSU NA WIOSENNE NAKRYCIE GLOWY KL. 0-7/2-3G-MĄDRA

 

 

 

21

-DZIEŃ WIOSNY KL. 0-7/2-3G-WÓJTOWICZ, BRYŚKIEWICZ, WALEWSKA

-ARGO TALENT SHOW KL. 0-7/2-3G-NAPOLI, FERNANDEZ

-ST. PATRIC DAY-OLSZAŃSKA, DĄBEK, NOWOCIŃŚKA, KIERSKA

-OGŁOSZENIE WYNIKÓW SZKOLNEGO KONKURSU NA WIOSENNE NAKRYCIE GLOWY KL. 0-7/2-3G-MĄDRA

21

 

21

- TYDZIEŃ TESTÓW SEMESTRALNYCH (BIOLOGIA, GEOGRAFIA, FIZYKA, CHEMIA, PRZYRODA), KL. 4-7SP/2-3GIMN

 

21

-UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO, KL. 4-7SP/2-3GIMN, GODZ. 16.00-JASTZRĘBSKA, RELIGA, MERKEL, KANIA, KIERSKA, GNOIŃSKI, OLSZAŃSKA, DĄBEK, NOWOCIŃSKA, FERNENDEZ, NAPOLI

-ZAKOŃCZENIE KONKURSY :”SUPER UCZEŃ/SUPER UCZŃ””

22

 

 

 

 

 

22

-DZIEŃ TEATRU KL.0-7/2-3G-OPŁAT, KRAKOWIAK

-PRZEDSTAWIENIA DLA RODZICÓW W JĘZYKU POLSKIM, PP/KL.O-1SP-FALL, PYRKA, STĘPNIAK

 

22

 

22

-DZIEŃ OTWARTY

-TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ KL. 4-7/2-3G-MEKEL

 

22

-UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO, PP/KL.O-3SP, GODZ. 09.00-FALL, ŻACZEK, PYRKA, KRAKOWIAK, TEODOROWICZ, OLSZAŃSKA, DĄBEK, KIERSKA, NOWOCIŃSKA, RELIGA, FERNENDEZ

23

 

 

 

 

 

23

-DZIEŃ BEZ MUNDURKA

-DZIEŃ TEATRU KL. 0-7/2-3-OPŁAT, KRAKOWIAK

-PRZEDSTAWIENIA DLA RODZICÓW W JĘZYKU ANGIELSKIM, KL. 2-3SP-NOWOCIŃSKA, RELIGA, KIERSKA

-SZKOLNY KIERMASZ WIELKANOCNY-ZBIÓRKA DLA SCHRONISKA NA PALUCHU-KRAKOWIAK, PAŁAMARZ, ŻACZEK

23

-DZIEŃ ZIEMII PP/KL.0-7/2-3G-WÓJTOWICZ, BRYŚKIEWICZ

23

-ŚWIĘTO POLSKIEJ MUZYKI I PLASTYKI KL. 0-7/2-3G-SZKOLNY KONKURS O ZŁOTY MIKROFON I ZŁOTY PĘDZEL-FERNANDEZ, MĄDRA

 

 

 

 

23

 

24

 

24

 

24

-DZIEŃ OTWARTY

24

- KARTA ROWEROWA/CZĘŚĆ PRAKTYCZNA  KL. 4-5SP– MĄDRA

24

 

25

 

 

25

 

25

 

25

-DZIEŃ BEZ MUNDURKA

-DZIEŃ MAMY I TATY, PP-FALL

25

-RADA PEDAGOGICZNA KOŃCOWOROCZNA

26

-DZIEŃ DINOZAURA, PP/KL.O-3SP-FALL, ŻACZEK, KRAKOWIAK, PAŁAMARZ, PYRKA, STĘPNIAK

-MASTERCHEF, KL. 7SP/2-3GIMN-KANIA, OLSZAŃSKA

-SZKONY KONKURS POLONISTYCZNY/I ETAP KL. 4-6SP-OPŁAT

 

 

 

26

-DZIEŃ TEATRU KL. 0-7/2-3G-OPŁAT, KRAKOWIAK

-PRZEDSTAWIENIA W JĘZYKU ANGIELSKIM, KL. 4-7SP/2-3GIMN-OLSZAŃSKA, DĄBEK, NOWOCIŃSKA, RELIGA, KIERSKA

-SZKOLNY KIERMASZ WIELKANOCNY-ZBIÓRKA DLA SCHRONISKA NA PALUCHU-KRAKOWIAK, PAŁAMARZ, ŻACZEK

- OGÓLNOPOLSKI KONKURS „OLIMPUSEK”/ED. POCZĄTKOWA KL. 1-3SP-PYRKA

26

-OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNO-PRZYRODNICZY EDI KL. 1-3SP - PYRKA

26

 

26

-PORZĄDKOWANIE SAL;

-AWANS: RZOMOWY KWALIFIKACYJNE, EGZAMINY

27

-DZIEŃ OTWARTY

 

 

27

-DZIEŃ OTWARTY

-ŚNIADANIE WIELKANOCNE KL. 0-7SP/2-3G-WYCHOWAWCY

-OGÓLNOPOLSKI KONKURS „OLIMPUSEK”J. ANGIELSKI KL. 1-3SP – NOWICIŃŚKA

- OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU „WYJĄTKOWA PISANKA”, KL. 0-7SP/2-3G

27

-DZIEŃ BEZ MUNDURKA

-DZIEŃ TAŃCA KL. 0-7SP/2-3G-SZKOLNY KONKURS TAŃCA-FERNANDEZ, NAPOLI

27

 

27

-ZDAWANIE DOKUMENTACJI KOŃCOWOROCZNEJ

28

 

 

 

 

28

 

28

 

28

- TYDZIEŃ TESTÓW SEMESTRALNYCH (JĘZYK POLSKI, HISTORIA, WOS), KL. 4-7SP/2-3GIMN

 

28

-WAKACJE-LETNIA PRZERWA OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

ALTERNATYWA: PÓŁKOLONIE LETNIE Z ARGONAUTEM W TERMINIE 2-27 LIOCA (OFERTA W ZAŁĄCZNIKU)

 

29

 

29

WIOSENNA PRZERWA ŚWI ĄTECZNA

29

 

29

-DZIEŃ OTWARTY

-DZIEŃ RODZINY PP/KL.0-7SP/2-3G-KADRA

29

 

 

 

30

-DNI WOLNE OD ZAJĘĆ

30

PRZERWA MAJOWA

-DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

-DYŻUR: NAPOLI, FERNANDEZ

30

-CAŁA SZKOŁA CZYTA DZIECIOM PP/KL.0-7/2-3G-KADRA

30

 

 

 

 

 

31

DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

 

 

31

BOŻE CIAŁO

-DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZYCH

 

 

 

- TERMINY UROCZYSTOŚCI I ZEBRAŃ MOGĄ ULEC ZMIANIE

 

- ZAŁĄCZNIKIEM DO ROCZNEGO KALENDARZA SZKOLNEGO SĄ MIESIĘCZNE KALENDARZE SZKOLNE ZAWIERAJĄCE M.IN. PLANOWANE WYCIECZKI I KONKURSY

 

- INFORMACJE NA TEMAT PLANOWANYCH WYCIECZEK I KONKURSÓW BĘDĄ PODAWANE NA BIEŻACO W TRAKCIE ROKU SZKOLNEGO