W trakcie trwania wakacji letnich sekretariat przedszkola, szkoły podstawowej i gimnazjum będzie czynny w godzinach 8.00-16.00. Wszystkich zainteresowanych zapisaniem przedszkolaków lub uczniów zapraszamy do obejrzenia przedszkola i szkoły w godzinach pracy placówek. W razie pytań prosimy o tel.: 504-509-504 i/lub 504-507-504 lub mail: sekretariat@argonaut.edu.pl.

ARGONAUT - Międzynarodowa Szkoła Podstawowa

środa, 5 października 2011

Wycieczka do Fabryki Krówek w Milanówku

Czy lubicie krówki? My bardzo i dlatego w kwietniu wybraliśmy się do Fabryki Krówek w Milanówku.

W programie wycieczki było: zwiedzanie fabryki, kosztowanie krówek prosto z taśmy produkcyjnej i ich zawijanie w kolorowe papierki oraz wspólne malowanie krowy. Pracownicy fabryki zdradzili nam jak powinna wyglądać i smakować prawdziwa krówka.

Na pożegnanie otrzymaliśmy słodką niespodziankę - świeże krówki.