VI KONKURS DYREKTORA ROZSTRZYGNIĘTY

VI Konkurs Dyrektora Szkoły na Świąteczną Dekorację Pracowni rozstrzygnięty!

9-11 grudnia podczas spotkań świątecznych nastąpiło rozstrzygnięcie VI Konkursu Dyrektora Szkoły na świąteczną dekorację pracowni. Przyznać trzeba, iż jury miało nie lada wyzwanie przed sobą. W tym roku szkolnym wychowawcy, uczniowie i rodzice prześcigali się w pomysłach na najpiękniejszą i najbardziej oryginalną dekorację sali. Wszystkie pracownie zamieniały się w okamgnieniu w sale z rodem z Laponii – jedna piękniejsza od drugiej. Aż żal było po zajęciach wracać do domu. Wszyscy ozdabiający sale świetnie się bawili podczas klasowych spotkań oraz mieli wielką frajdę lepiąc pierniczki, wycinając bałwanki, albo wieszając girlandy.

Nie mniej jednak zgodnie z formułą konkursu należało wybrać te najciekawsze z najciekawszych.       Laureatami zostały klasy:

- kategoria przedszkole i klasy O-III szkoły podstawowej:

I  miejsce –  IIA, IIC

II miejsce – O, IIB III miejsce – IA wyróżnienie – PP, IB

- kategoria klasy IV-VI szkoły podstawowej i klasy i klasy I-III gimnazjum:

I  miejsce – I GIMN

II miejsce – IV, III GIMN III miejsce – VI wyróżnienie – V, II GIMN

Laureatom gratulujemy!!! Nie mniej jednak doceniamy pracę i zaangażowanie.

Wszystkich biorących dział w dekorowaniu pracowni. Serdecznie dziękujemy Wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom zaangażowanym w konkurs. Liczymy na kolejne, jeszcze bardziej oryginalne pomysły w przyszłym roku szkolnym.

Sylwia Dąbrowska