VI KONKURS DYREKTORA SZKOŁY NA ŚWIĄTECZNĄ DEKORACJĘ DRZEWKA ROZSTRZYGNIĘTY!

13-15 grudnia podczas spotkań świątecznych nastąpiło rozstrzygnięcie VI Konkursu Dyrektora Szkoły na świąteczną dekorację drzewka. Przyznać trzeba, iż jury miało nie lada wyzwanie przed sobą - wychowawcy, uczniowie i rodzice prześcigali się w pomysłach na najpiękniejszą i najbardziej oryginalną dekorację świątecznego drzewka. Wszystkie drzewka iglaste zamieniały się w okamgnieniu w cudowne bożonarodzeniowe choinki – jedna piękniejsza od drugiej. Aż żal było po zajęciach wracać do domu. Wszyscy ozdabiający świetnie się bawili podczas klasowych spotkań oraz mieli wielką frajdę wycinając bałwanki, albo wieszając girlandy. Nie mniej jednak zgodnie z formułą konkursu należało wybrać te najciekawsze  z najciekawszych. Laureatami zostały klasy:

- kategoria przedszkole i klasy I-III szkoły podstawowej:

I miejsce –  I

II miejsce – IIA

III miejsce – gr. I PP oraz gr. IIPP

wyróżnienie – IIB, IIIA, IIIB

- kategoria klasy IV-VI szkoły podstawowej i klasy I-III gimnazjum:

I miejsce – VISP oraz IIGIMN

II miejsce – IVSP oraz VSP

III miejsce – IGIMN

wyróżnienie – III GIMN

Laureatom gratulujemy!!! Nie mniej jednak doceniamy pracę i zaangażowanie Wszystkich biorących dział w dekorowaniu drzewk. Serdecznie dziękujemy Wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom zaangażowanym w konkurs. Liczymy na kolejne, jeszcze bardziej oryginalne pomysły w przyszłym roku szkolnym.

Sylwia Dąbrowska