PL EN DE FR
18
GRUDZIEŃ
ARGONAUT GRA Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
ARGONAUT GRA Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

    W dniach 13-14 grudnia w Argonaut odbył się świąteczny kiermasz. Nasi uczniowie (przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej i uczniowie gimnazjum) wykonali przepiękne, oryginalne stroiki, które można było zakupić podczas kiermaszu. Serca okazane przez Wszystkich zaangażowanych w akcję oczywiście nie miały granic. Zintegrowana szkolna brać od przedszkolaków poprzez uczniów, rodziców i nauczycieli czynnie uczestniczyła w świątecznych zakupach. Zapewne zakupione stroiki przyozdobią bożonarodzeniowe stoły.
    Frekwencja – jak zawsze – dopisała. W miłym towarzystwie sprzedano oryginalne stroiki. Nie mniej jednak najważniejsze oczywiście była kwota zebrana na WOŚP. Udało nam się zebrać 890 zł. Wasza obecność i zaangażowanie oraz okazana empatia, które przekłada się bezpośrednio na pomoc potrzebującym wsparcia jak zwykle osiągnęła wysokie notowania.
Wszystkie zebrane środki zostały przekazane na konto WOŚP.
Dziękujemy za wszelkie wsparcie.

zdjęcie źródło: https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy?gclid=CjwKCAiA693RBRAwEiwALCc3u4mfrgLB72goWC7GMun1rAiCfUjIVtN1Q_t4Gu40tmvlXSIVE8tbvhoCXfsQAvD_BwE

 

 

Sylwia Dąbrowska