ARGONAUT - PRZEDSZKOLE PRZYJAZNE MALUCHOM

Konkurs na „Przedszkole Przyjazne Maluchom”
organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka

7 grudnia Pani Dyrektor Międzynarodowego Punktu Przedszkolnego ARGONAUT podczas Gali Finałowej Konkursu „Przedszkole przyjazne maluchom” zorganizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka odebrała nagrodę główną dla najlepszego przedszkola. Nagrodzone przedszkole Argonaut znalazło się w gronie najlepszych przedszkoli w całym województwie mazowieckim.
Celem projektu jest promocja najwyższych standardów przedszkoli na terenie Warszawy i okolic oraz szerzenie idei dobrych przedszkoli i wyróżnienie tych, które korzystnie wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny dziecka.
W naszej placówce Kapituła projektu w składzie: dr Aleksandra Piotrowska (psycholog dziecięcy z Uniwersytetu Warszawskiego), Małgorzata J.Berwid (publicystka, dziennikarka, pedagog, scenarzystka i reżyserka programów dla dzieci), Justyna Marszałkowska-Jakubik (dietetyk medyczny) oraz Komitet Ochrony Praw Dziecka doceniła pracę oraz zaangażowanie w opiekę i wychowanie dzieci. Spełniliśmy też wszystkie inne kryteria konkursowe dotyczące położenia, wyglądu, warunków lokalowych, wyposażenia, dbania o zdrowie maluchów, a przede wszystkim kwalifikacji kadry pedagogicznej.
Z przyjemnością informujemy, że nasze Przedszkole otrzymało certyfikat „Przedszkole Przyjazne Maluchom”. Dołożymy wszelkich starań, aby nasza placówka bezustannie zasługiwała na ten certyfikat, aby Argonaut był nadal miejscem, w którym dziecko chce przebywać, czuje się szczęśliwe, bezpieczne i chce do niego wracać.

Sylwia Dąbrowska