DEKORACJA SALI KLASY 0

Koniec listopada i początek grudnia to okres przygotowań świątecznych.Uczniowie klasy 0 i ich rodzice przystąpili do dekorowania pracowni Braci Grimm. Po otworzeniu drzwi cofamy się w czaie o conajmniej wiek. Rekwizyty zgromadzone we wwnątrz tworzą przyjemny i niepowtarzalny wiejski klimat. Do tego ręcznie wykonane ozdoby choinkowe, kaflowy piec i zegar odmierzający czas. Pracownia zamieniła się w wiejską chatę. Unoszący się zapach żywej choinki, pierniczków, suszonych owoców, drewna kusi przechodniów, by choć na chwilę zatrzymali się przy naszej pracowni. Trzeba przyznać, że choć to najmłodsza klasa w szkole to nikt z uczniów nie marudził, że podczas wykonywania ozdób, dekorowania było dużo pracy.

Marta Wybraniak