LUTY
DZIEŃ BABCI I DZIADKA PP, 0-1

9 lutego 2018 r.

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu, zerówce i klasie 1.

Babcia i Dziadek to osoby, które w życiu każdego dziecka ogrywają bardzo ważną rolę, bo kto pocieszy, przytuli czy upiecze szarlotkę?
Dlatego nikomu nie trzeba przypominać o randze obchodów święta Babci i Dziadka.

Jak co roku w Szkole Podstawowej Argonaut odbyła się uroczystość przygotowana przez najmłodszych uczniów.
Najważniejszą częścią uroczystości były występy przedszkolaków, zerówki i klasy I.

Wszyscy dziadkowie z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków.

Wzruszenie dostojnych gości było ogromne, a ukradkiem ocierane łzy świadczyły o miłości i zadowoleniu z ukochanych wnuków, którzy obdarowywali swoich najbliższych własnoręcznie przygotowanymi prezentami, „słodkimi całusami” oraz życzeniami.
Spotkanie zakończono słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości oraz dumy. Szczęśliwe i uśmiechnięte twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

Marlena Pyrka