DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASACH IIB I IIIA, B

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych dni w roku.

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Argonaut upamiętniła to wydarzenie 27 stycznia, goszcząc w swoich progach bardzo wielu najmilszych gości. Uczniowie z klas IIb, IIIa i IIIb przygotowali wspaniałe występy artystyczne przepełnione radością, śpiewem i muzyką. Dzieci chciały wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich dzieci otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba dziękować. Argonauci własnoręcznie wykonali także upominki, którymi obdarowali przybyłych gości. Uroczystość zakończyła się pysznym, słodkim poczęstunkiem.

Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości i uśmiechu. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Marlena Pyrka