CZERWIEC
DZIEŃ PIERWSZY NA ZIELONEJ SZKOLE

Dzisiaj naszedł długo oczekiwany dzień wyjazdu na ZIELONĄ SZKOŁE. Po dość długiej podróży autokarami dojechaliśmy po południu do naszego miejsca w Poroninie. Po zajęciu  wskazanych pokoi, rozpakowaniu się, zjedzeniu obiadu, animatorzy podzieli uczniów na grupy i przeprowadzili pierwsze zajęcia. Najmłodsi rozpoczęli zabawy na boisku rywalizacją w wyścigi po małym torze przeszkód, zabawy piłką, przeciągali się liną, grali w piłkę nożną, a na koniec w przeciąganie liny zmierzyli się wychowawcy z wybranymi uczniami. Oczywiście wygrała młodość. Dużą popularnością cieszył się mały park zabaw. Starsi uczniowie korzystali z basenu pod okiem instruktora i ratownika. Mieli mozliwość skorzystania również z jacuzzi i sauny.

Po kolacji już zmęczeni trudami całego dnia uczniowie udali się na odpoczynek do swoich pokoi.

Tekst i zdjęcia: Waldemar Gnoiński

Today was the long awaited departure day for the GREEN SCHOOL. After a fairly long journey of coaches we arrived in the afternoon to our place in Poronin. After seizing the indicated rooms, unpacking, eating dinner, the animators will divide the students into groups and carry out the first classes. The youngest began playing on the field in rivalry in a small obstacle course, playing with a ball, stretching a rope, playing football, and finally pulling on the ropes with the selected students. Of course she won her youth. Very popular was the small playground. Older students used the swimming pool under the guidance of an instructor and rescuer. They also had the possibility to use the jacuzzi and sauna.

After dinner, already tired of the day's hard work, the students went to rest in their rooms.