DZIEŃ RODZINY W SZKOLE ARGONAUT

Całe poniedziałkowe popołudnie - 30 maja - pogoda na szczęście  dopisała. Nasi uczniowie wraz z rodzicami szybko zapełnili boisko na szkolnym podwórku, by wziąć udział w Dniu Rodziny - wspaniałej, rodzinnej imprezie corocznie organizowanej przez szkołę ARGONAUT.

Nasi goście mieli do dyspozycji kilka stoisk. Tam czekały na nich rozmaite niespodzianki: malowanie twarzy, papierowe orgiami, sklejanie modeli samolotów,  skręcanie balonów czy pozowanie do rodzinnych zdjęć z użyciem różnorodnych kolorowych rekwizytów.

Ogłoszono dwa konkursy: plastyczny Portret rodziny oraz polonistyczny Najlepszy wiersz o rodzinie. Stałym i popularnym punktem programu były zabawy z użyciem chusty animacyjnej. Inną atrakcją okazały się zabawy rodzinne, takie jak np.: bieg
z jajkiem na łyżeczce, taniec na gazecie, przedmuchiwanie pieniędzy czy zabawa Jaka to melodia?

Po krótkim poczęstunku najbardziej aktywni uczestnicy wszelkich zabaw oraz laureaci konkursów dostali od organizatorów upominki. Na zakończenie odbył się mecz piłki nożnej uczniowie kontra rodzice, który zakończył się remisem.

To było pełne aktywnej, twórczej i kreatywnej zabawy wspaniałe, rodzinne popołudnie. Dziękujemy wszystkim za przybycie i już zapraszamy w przyszłym roku na kolejny Dzień Rodziny.

Katarzyna Gołubiew