KWIECIEŃ
Dzień Ziemi

24 kwietnia odbyło się w naszej szkole przedstawienie ekologiczne z okazji Dnia Ziemi pt. "Królewna Śmieszka i Ekoludki" . Występ przygotowali uczniowie klasy 4, którzy doskonale wcielili się w swoje role. Korzystając z bajkowego języka swoich bohaterów przekazali koleżankom i kolegom ważne treści dotyczące ochrony planety Ziemi. Aktorzy mieli piękne, kolorowe stroje,a w tle widać było bajkową dekorację wykonaną przez uczniów z koła plastycznego. Całości przedstawienia dopełniła ekologiczna piosenka pod wymownym tytułem " Nie deptać stokrotek". Przedstawienie spotkało się z dużym zainteresowaniem widowni, co wyrażone zostało gromkimi brawami. Młodzi, ambitni aktorzy zostali nagrodzeni dyplomami, które wręczyła im Pani Dyrektor Sylwia Dąbrowska i gratulowała zaangażowania i udanego występu.

Małym, dzielnym aktorom należą się wielkie słowa uznania za ich chęci, mobilizację i wytrwałość.

Paulina Wójtowicz