EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ 2017

W dniu dzisiejszym w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową. Wspaniale przygotowani uczniowie, uzbrojeni w rowery i kaski, pokonali wszystkie przeszkody. A nie było łatwo. Już od pierwszego elementu – rozpoczęcia jazdy – uczniowie podlegali srogiej ocenie egzaminatorów. Przejazd przez drabinkę i równoważnię stanowiły największe wyzwanie. Pozostałe elementy np. zatrzymanie przy znaku STOP, skręt w lewo, slalom, czy przejazd techniczny (tzw. ósemka) były wykonywane bardzo dobrze. Wszystkie osoby, które przeszły przez gęste sito testów teoretycznych oraz kryterium wiekowe (ukończone 10 lat) zdały egzamin praktyczny i wkrótce otrzymają pierwsze w życiu prawo jazdy - KARTĘ ROWEROWĄ. Gratulujemy i życzymy bezpiecznej drogi.

Anna Mądra