Inauguracja roku szkolnego 2015/16!

Beztroski odpoczynek na piaszczystych plażach, szum morskich fal i dalekie podróże – to wszystko zakończyła kartka z kalendarza z datą 1 września. Tego dnia uczniowie szkół Argonaut punktualnie pojawili się w budynku szkoły, by wspólnie rozpocząć kolejny rok nauki. Spotkanie to –choć ogrzewane mocnymi promieniami słońca – nie nosiło śladu tęsknoty za wakacjami. Zamiast niej na szkolnych korytarzach słychać było okrzyki radości na widok przyjaciół, z którymi dzieci rozstały się w czerwcu. Nowe plany, wyzwania i obowiązki, jakie już od jutra podjęte zostaną przez każdego z uczniów, nikogo tu nie martwiły. Wszystko można osiągnąć, gdy jest się wśród przyjaciół – a tych z pewnością w ARGONAUCIE nie brakuje! Rok szkolny 2015/2016 –głośno i radośnie –został rozpoczęty!

Anna Opłat-Michalska