PL EN DE FR
13
GRUDZIEŃ
JASEŁKA W PRZEDSZKOLU I KLASACH 0, 1, 2 I 3
JASEŁKA W PRZEDSZKOLU I KLASACH 0, 1, 2 I 3

 

    Tradycją naszej szkoły jest coroczne spotkanie przedświąteczne w gronie Uczniów, Rodziców, Dyrekcji oraz Grona pedagogicznego. Nie inaczej było w tym roku. Rozpoczęło się ono w pięknie wystrojonej Sali Broadway występem wokalnym przedszkolaków oraz uczniów klas 0 i 1, które zaśpiewały piosenki w języku polskim i angielskim oraz klas 2, 3A i 3B, które popisały się utworami w języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim.

    W trakcie słuchania zimowych piosenek zrobiło się bardzo świątecznie i w tak miłym nastroju przystąpiono do licytacji własnoręcznie wykonanych przez uczniów pod opieką Pani Ani Mądrej wyrobów ceramicznych. Tak, jak w poprzednim roku zysk z licytacji przewidziano na przygotowanie kolacji wigilijnej dla samotnych seniorów, podopiecznych Stowarzyszenia „Mali Braci Ubogich”.

   Ogłoszone również zostały wyniki ogólnoszkolnego konkursu na dekoracje klasowego drzewka świątecznego. Zwycięzcami zostały klasy 2 i 3B.

   Po części artystycznej wszyscy spotkali się na poczęstunku, podczas którego dzielili się opłatkiem, składali sobie życzenia i kosztowali pysznych potraw przygotowanych przez Rodziców.

   Mieli także niepowtarzalną okazję kupić oryginalne stroiki wykonane przez uczniów naszej szkoły. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży zasilą konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Anna Stępniak