KLASA 5 NOCOWAŁA W SZKOLE

Nocowanie w szkole stałą się już pewną tradycją. W tym roku szkolnym kolejna klasa, tym razem piąta, pod okiem wychowawcy Pana Waldemara spędziła noc z atrakcjami. Tuż po godzinie 18.00 uczniowie zorganizowali sobie miejsca do odpoczynku. Po kolacji rozpoczęły się zabawy. Najlepszą zabawą w zaciemnionej szkole była gra w chowanego, rozwija orientację w terenie, wyobraźnię oraz współpracę w grupie.

Kolejną wielką atrakcją byłą gra na playstation FiFa 16 i FiFa street. W planie mieliśmy oglądanie gwiazd i planet, ale przez zachmurzone niebo niż z tego nie wyszło. Ponownie była zabawa w chowanego. Zmęczeni grubo po północy udali się na spoczynek. Rano wszyscy zadowolenie już myślą o następnym nocowaniu w szkole. Zabawa była wyśmienita.

Waldemar Gnoiński