KLASY 0, 1 I 3B W TEATRZE CAPITOL

Wanna Archimedesa to muzyczny spektakl edukacyjny wprowadzający dzieci w świat najważniejszych dla ludzkości odkryć i wynalazków!

Mądry i zabawny Profesor Rozumny przedstawił swoim uczniom przełomowe zdobycze cywilizacji. Dzięki niemu, dzieci poznały dokonania Newtona, Einsteina oraz odkrycia Krzysztofa Kolumba. Dlatego nie wahał się nurkować w WANNIE, aby poznać prawo ARCHIMEDESA i stwierdzić, że może przepłynąć przez ocean na pokładzie słynnej SANTA MARII, aby razem z Krzysztofem Kolumbem odkryć Amerykę, poddać się silnemu przyciąganiu ziemskiemu CIOTKI GRAWITACJI, ulec czarowi CHIŃSKICH CIENI, spotkać z DUCHAMI i dowiedzieć się wreszcie KTO WYMYŚLIŁ KOŁO.

Była zabawna lekcja, w jakiej każdy chciałby uczestniczyć. O takiej szkole marzą dzieci i dorośli!

Anna Stępniak