KLASY 2 NA FILMIE "CZTERY ŻYWIOŁY"

11 marca,  w ramach nagrody za pierwsze miejsce w konkursie Dyrektora szkoły na najpiękniejszą dekorację sali, uczniowie klasy II a i II c wybrali się na film edukacyjno–przyrodniczy pod tytułem „Cztery żywioły” do Cinema Parku.

Podczas programu Cztery Żywioły stanęliśmy twarzą w twarz z potęgą ziemskiej natury. W sali 3D dowiedzieliśmy się, dlaczego kontynenty poruszają się a wulkany wybuchają. W sali ruchu przekonaliśmy się jak woda kontroluje i kształtuje nasze życie. Sala muzyki to niezapomniany koncert dźwięków i kolorów inspirowanych przez naturę. W sali wyobraźni wspólnie z naukowcami odkryliśmy fascynującą jaskinię wewnątrz Ziemi. W sali interaktywnej sprawdziliśmy wiedzę z zakresu geologii, geografii, klimatu i pogody, a w sali inspiracji obejrzeliśmy film o sile, determinacji i bezinteresowności człowieka w świetle dramatycznych wydarzeń.

Lucyna Izdebska

Marlena Pyrka