KONKURS RECYTATORSKI "WARSZAWSKA SYRENKA" 2017

Deklamacja, recytacja to trudna sztuka wyrażania tego, co autor wiersza miał na myśli. Sztuka choć trudna, ale jakże piękna i uczniom szkoły Argonaut nieobca.

W ramach Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” w ubiegły czwartek Hania z klasy 3, Emilka i Hania z klasy 4 oraz Nina z klasy 6, po szkolnych eliminacjach, swoje umiejętności recytatorskie zaprezentowały przed szerszą publicznością w Bielańskim Ośrodku Kultury. Walka na wiersze była zaciekła, jednak mamy nadzieję, że nasze uczennice wywalczyły miejsca w ścisłym finale. Tymczasem czekamy na wyniki.

Piotr Kania

W wyniku konkursu Warszawska Syrenka w Bielańskim Ośrodku Kultury nasze uczennice otrzymały nagrodę i wyróżnienia:

Nina z klasy VI - nagroda w kategorii klas IV- VI

Hania z klasy III - wyróżnienie w kategorii klas I-III

Hania z klasy IV - wyróżnienie w kategorii klas IV-VI

Uczennice i rodzice są już poinformowani. Uczennice wraz z rodzicami są zaproszeni na podsumowanie konkursu 24 maja 2017r do Bielańskiego Ośrodka Kultury

Więcej informacji na stronie: https://bok-bielany.eu/wydarzenia/wyniki-eliminacji-dzielnicowych-40-konkursu-recytatorskiego-warszawska-syrenka/