MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MISIA W PRZEDSZKOLU I W KLASIE 0 ORAZ 1

24 listopada przedszkolaki oraz uczniowie klas 0 i 1 wspólnie obchodziły Międzynarodowy Dzień Misia w naszej szkole.

Zabawę rozpoczęto paradą misiów przy piosence Jadą, jadą misie… Wszystkim śmiały się pysie, szczególnie do miodku, który dzieci wylizywały z talerzyków w konkursie – Misie jedzą miodek. Zbierając słomki z podłogi w kuchennej rękawicy na rączkach, poczuły jak to jest mieć łapki. Dzieci dowiedziały się skąd wziął się pomysł na misia-przytulankę i gdzie po raz pierwszy pojawił się w sklepach. Dzięki prezentacji nasi milusińscy przypomnieli sobie znane z filmów i bajek misie oraz zapoznały z misiami z bajek swoich rodziców – może zechcą je wspólnie z nimi pooglądać. Było także układanie misiowych puzzli. Na zakończenie odbyła się sesja zdjęciowa z misiem w tle.

Wszyscy bawili się dobrze, nikt nie czuł się samotny i nieszczęśliwy, bo miał misia, którego mógł przytulić i poszeptać mu do uszka.

Anna Stępniak, Marlena Pyrka i Angelika Rudaś