MŁODZI MODELARZE BUDUJĄ KARTONOWY MODEL SAMOCHODU TERENOWEGO

Najmłodsi uczniowie klasy 1 i 2 podczas dodatkowych zajęć koła modelarskiego zmierzyli się z projektem nowego modelu kartonowego samochodu terenowego w skali 1:32. W pierwszej kolejności pomalowali karoserię różnymi kolorami według własnego pomysłu. Trudniejsze zadanie polegało na wycięciu nożyczkami karoserii samochodu, zagięciu w odpowiednim miejscu i sklejeniu w jedną całość. Dla ambitnych czekało zadanie doklejenia dodatkowych elementów ozdobnych na modelu.

Waldemar Gnoiński

The youngest students of class 1 and 2 during extra-curricular wheels of model faced with the design of the new model of the carton off-road vehicle in 1:32 scale. First they painted car body with different colors according to your wishes. The more difficult task was to cut with scissors car body, bending in the right place and sticking together. We are waiting for the ambitious task of sticking of additional decorative elements on the model.