KWIECIEŃ
NA ROWEROWYM TORZE PRZESZKÓD.

Od dnia dzisiejszego uczniowie klasy 4 rozpoczęli trening na rowerowym torze przeszkód, który ma umożliwić zdobycie umiejętności przed praktycznym egzaminem na kartę rowerową. Po pierwszych próbach oakazało się, że nie jest to takie proste pokonać bezbłędnie wszystkie elementy. Na koniec lekcji wszyscy uczniowie wyciągnęli wnioski co należy poprawić na kolejnych jazdach próbnych. Tor przeszkód jest jednym z projektów, który w ubiegłym roku przygotowali, w ramach zajęć technicznych, uczniowie obecnej 3 klasy gimnazjalnej.

Z toru przeszkód mogą skorzystać wszyscy chętni, którzy nie posiadają karty rowerowej, a chcieliby lepiej przygotować się, sprawdzić swoje umiejętności, lub potrenować przed zbliżającym się egzaminem na kartę rowerową, który ma się odbyć 23 maja 2016 r. w naszej szkole.

Waldemar Gnoiński