OD PUSZKA OKRUSZKA DO MUST BE THE MUSIC

15- letni Piotr Zubek, uczeń naszego gimnazjum, jesienią pojawił się w show "SuperDzieciak" i zachwycił jurorów. "Więcej, więcej! Dawaj!" - krzyczała podczas jego występu aktorka Roma

"Cudowny jesteś. Tego się nie można nauczyć, z tym człowiek przychodzi na świat. Jesteś cudownym, cudownym zjawiskiem. Śpiewasz tak jak nikt w tym kraju" - zachwycała się Kora.

Na naszych stronie  możecie przeczytać wywiad z młodym uzdolnionym uczestnikiem programu "Must Be The Music" oraz obejrzeć filmiki jego występów

MJP: Piotrku, jak rozpoczęła się Twoja kariera? Od kiedy zajmujesz się muzyką?

PZ: Przygodę z muzyką zacząłem w wieku 6 lat. Rodzice wysłali mnie na festiwal piosenki.

MJP: Masz dopiero 15 lat, jak udało Ci się zajść tak wysoko?

PZ: Jeszcze nigdzie nie zaszedłem (śmiech). To dopiero początek mojej artystycznej drogi.

MJP: Jakie i czyje piosenki lubisz śpiewać najbardziej? A może masz swoje utwory-teksty?

PZ: Uwielbiam śpiewać piosenki stare, z dobrym tekstem. Mam kilka swoich utworów, których można już posłuchać: „Wczesnorannego człowieka” i „Łódź”. Kilka innych kompozycji siedzi jeszcze w szufladzie i czeka na swój moment.

MJP: Pamiętasz swój pierwszy występ ? Jak go wspominasz?

PZ: Pamięć mam słabą, więc nic z mojego pierwszego występu sobie nie przypominam. Pewnie stres był ogromny.

MJP: Masz tremę gdy, wchodzisz na scenę .?

PZ:Z każdym następnym występem coraz większą.

MJP: Uczysz się, nagrywasz piosenki, występujesz na festiwalach. Co robiłabyś, gdybyś miał cały miesiąc tylko na siebie?

PZ: Każdy miesiąc mam cały dla siebie. Lubię pracować, nie lubię odpoczynku, to straszne marnowanie czasu.

MJP: W jaką podróż chciałbyś wyjechać?

PZ: W najpiękniejsze góry świata- do Chile.

MJP: Co najbardziej lubisz robić?

PZ: Śpiewać, słuchać muzyki no i oczywiście wędkować.

MJP: Jakie było twoje marzenie w dzieciństwie ?

PZ: Zostać pilotem. Teraz zmieniłem plany i chcę być kontrolerem ruchu lotniczego albo muzykiem, jeśli będzie mi dane.

MJP: Czy chciałbyś być wielką gwiazdą?

PZ: Pewnie, kto by nie chciał.

MJP: Czego mamy Ci życzyć?

PZ: Wytrwałości w dążeniu do celów.

MJP: Tego właśnie Ci życzymy.

Więcej na:

Rozmawiała: Małgorzata Jastrzębska-Przewoźna