PRZEDSZKOLAKI NA ZAJĘCIACH KOMPUTEROWYCH

W dniu dzisiejszym starsza grupa przedszkolaków (Alex, Ania, Fili i Lena) ponownie uczestniczyła w zajęciach komputerowych. Tym razem pracowali na systemie operacyjnym Linux w programie TuxPaint. Jest to program graficzny podobny do Paint w systemie Windows. Jak na pięciolatków z obsługą komputera i programu radzą sobie wyśmienicie, zdjęcia są tego dowodem. Każde kolejne zajęcia to dla nich nowe doświadczenie oraz radość z wykonanych ćwiczeń.

Today, a group of older preschoolers again participated in a computer class. This time they worked on the Linux operating system in the TuxPaint. It is a graphics program like Paint in Windows. As for the five-year-enabled computer and the program are doing great, the pictures are proof of this. Each subsequent activities are new to them and experience the joy of exercise performed.

Waldemar Gnoiński