ŚWIĄTECZNY KIERMASZ W ARGONAUT

ARGONAUT GRA

Z WIELKĄ ORKIESTRĄ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W dniach 9-11 grudnia w Argonaut odbył się świąteczny kiermasz. Wszyscy nasi uczniowie (przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej i uczniowie gimnazjum) wykonali przepiękne, oryginalne stroiki, które można było zakupić podczas kiermaszu. Serca okazane przez Wszystkich zaangażowanych w akcję oczywiście nie miały granic. Zintegrowana szkolna brać od przedszkolaków poprzez uczniów, rodziców i nauczycieli czynnie uczestniczyła w świątecznych zakupach. Zapewne zakupione stroiki przyozdobią bożonarodzeniowe stoły.
    Frekwencja – jak zawsze – dopisała. W miłym towarzystwie sprzedano blisko 100 stroików. Nie mniej jednak najważniejsze oczywiście była kwota zebrana na WOŚP. Udało nam się zebrać 1532 zł. Nasza obecność i zaangażowanie oraz okazana empatia, które przekłada się bezpośrednio na pomoc potrzebującym wsparcia jak zwykle osiągnęła wysokie notowania.
Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na konto WOŚP.

Dziękujemy za wszelkie wsparcie.

Sylwia Dąbrowska