SZKOŁA PRZYJĘTA DO AKADEMII WYNALAZCOW

Nasza szkoła została przyjęta do Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha organizowanej pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Polskiej Akademii Nauk, Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Dolnośląskiego Kuratora Oświaty, Prezydenta miasta stołecznego Warszawy, Prezydenta Wrocławia, Urzędu Patentowego, Politechniki Warszawskiej, Politechniki Wrocławskiej oraz Wojskowej Akademii Technicznej.

W ramach udziału w 7. edycji programu edukacyjnego uczniowie naszej szkoły biorą udział w warsztatach kreatywnych organizowanych na wyższych uczelniach technicznych oraz mogą zgłaszać swoje pomysły w konkursie na wynalazek. Na autorów najciekawszych pomysłów czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy zostaną wyłonieni podczas gal finałowych, które odbędą się w czerwcu 2017 roku.

Bieżące informacje o programie, zdjęcia i relacje live z warsztatów dostępne są na kanałach społecznościowych Akademii Wynalazców: Facebook, Snapchat: akademiaboscha, Google+ oraz YouTube.

Więcej informacji na temat programu Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha na stronie: www.akademiawynalazcow.edu.pl.

Our school was admitted to the Academy of Inventors them. Robert Bosch Stiftung organized under the auspices of the Ministry of National Education, Polish Academy of Sciences, the Mazovian Superintendent of Education, the Lower Silesian School Superintendent, the Mayor of Warsaw, Mayor of Wroclaw, the Patent Office, Warsaw University of Technology, Wroclaw University of Technology and the Military Technical Academy.

As part of the 7th edition of the educational program our students participate in workshops organized creative technical universities and can submit their ideas in the competition for the invention. For the authors of the best ideas will receive attractive prizes. Winners will be selected during the final gal, to be held in June 2017 year.

The current program information, photos and reports live from the workshops are available on the Academy of Inventors social channels: Facebook, snapchat: akademiaboscha, Google+ and YouTube.

For more information on the Academy of Inventors them. Robert Bosch at: www.akademiawynalazcow.edu.pl