SZLACHETNA PACZKA W ARGONAUT - ZAKOŃCZENIE AKCJI

22 grudnia Samorząd Szkolny Międzynarodowych Szkół Argonaut zakończył akcję charytatywną- Szlachetna Paczka polegającą na zbiórce żywności, środków czystości, ubrań, sprzętu AGD i mebli dla matki samotnie wychowującą dwójkę dzieci.

Tego dnia uczniowie klas gimnazjalnych dostarczyli zebrane zabawki, środki czystości, żywność itp. pani Monice. Dostarczone paczki przysporzyły rodzinie wiele radości i sprawiły, że Święta Bożego Narodzenia będą jeszcze milsze.

Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom tym małym i tym dużym bo każdy dar sprawia uśmiech na ustach potrzebujących dzieci.

Małgorzata Jastrzębska-Przewoźna