TALENT SHOW NA WIOSNĘ

21 marca obchodzony był 1 dzien wiosny przez uczniów, nauczycieli i pracowników Międzynarodowej Szkoły Argonaut. 21 marzec to zarazem kalendarzowe rozpoczęcie wiosny i tradycyjne topienie Marzanny. Wiosna to symbol miłości, nowego życia, gwałtownych zmian w przyrodzie.

Pierwszy dzien wiosny to również Dzień Wagarowicza.

Podczas tego dnia uczniowie i nauczyciele przygotowali zabawne i ciekawe konkursy.

Talent Show bez wątpienia okazał się jednym z lepszych pomysłów. Do uczestniczenia zgłosiło się wielu uczniów z różnych klas. Przygotowali oni i zaprezentowali publiczności szerokie spektrum swoich artystycznych możliwości takich jak: śpiewanie piosenek w języku polskim i angielskim, taniec, balet, szermierka oraz gra na instrumentach. Wszyscy oni wykonali super pracę zdobywając następujące miejsca:

I miejsce Hania z 3 klasy

II miejsce Igor i Wiktor z 1 klasy

On March 21st the first day of spring was celebrated by students, teachers, and all workers of the Argonaut International School. The 21st March represents the beginning of spring according to the calendar. In regards to tradition, students drown Marzanna and say goodbye to winter. Spring illustrates love, new life, and changes in the nature.

On that day, students and teachers have organized fun and interesting competitions. The Talent Show has become a big hit with the students and staff! Students from different grades participated and presented on a stage a wide spectrum of the artistic skills such as: singing in Polish and English, ballet, fencing, and playing instruments. All of them did a wonderful job winning the following places:

Jolanata Knap