CZERWIEC
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KLASACH NAJMŁODSZYCH

Z uroczystością zakończenia roku szkolnego nierozerwalnie związane są określone tradycje i zwyczaje. W tym dniu nie może zabraknąć przemówień, uścisków dłoni, wzruszających życzeń czy podziękowań za zrealizowaną pracę.

Wszystkie te rytuały zagościły w naszej szkole, gdzie kolejny raz zabrzmiał ostatni –przedwakacyjny dzwonek, obwieszczając zebranym, że nadszedł upragniony czas odpoczynku. Uczniowie, rodzice i nauczyciele w doskonałych humorach oglądali występy artystyczne, które uatrakcyjniły dzisiejsze święto. Każdy, kto przez ostatnie 10 miesięcy pracował i wywiązywał się ze swoich obowiązków, mógł liczyć na nagrodę. Takich osób z pewnością nie zabrakło wśród zgromadzonej młodzieży. Pani dyrektor i wychowawcy z wyraźnie widoczną przyjemnością oraz dumą wręczali dzieciom zasłużone wyróżnienia.

Było radośnie, serdecznie – optymizm wakacji zagościł wśród zebranych gości. Teraz nadszedł czas zabawy i relaksu. Dzięki niemu po kilku tygodniach przerwy spotkamy się pełni energii oraz zapału, by wspólnie podjąć nowe wyzwania…

Ania Opłat –Michalska