WYCIECZKA II C NA FARMĘ ILUZJI ŚWIETEGO MIKOŁAJA

Dzięki uprzejmości rodziców uczniowie klasy II c wybrali się na wycieczkę na Farmę Iluzji i Świętego Mikołaja.

Drugoklasiści zwiedzili Muzeum Iluzji, Latającą Chatę Tajemnic, Tunel Zapomnienia, szukali rozwiązań zagadki Lewitującego Kranu i bawili się w poszukiwaczy przygód w Wiklinowym Labiryncie. Argonauci odwiedzili Świąteczną Fabrykę Elfów i Piec Złych Uczynków, gdzie spalili w kominku zapisane na karteczkach złe postępki :) Uczniowie spacerowali w Lustrzanym Labiryncie i odwiedzili Salę Świątecznych Postaci. Zobaczyli tam figury z filmów, bajek i opowieści.

Największą jednak frajdą była wizyta w Gabinecie Świętego Mikołaja i samo spotkanie ze Świętym Mikołajem. Dzieci podglądały Mikołaja przy codziennej pracy w jego gabinecie i zadawały mu mnóstwo pytań.

Święty Mikołaj obdarował wszystkich uczniów pięknymi prezentami i obiecał odwiedzić naszą szkołę :) Po smacznym obiadku klasa II miała czas wolny na pamiątki w czarodziejskim sklepiku i zabawy na pozostałych atrakcjach na terenie. Wycieczka należała do bardzo udanych i pełnych wrażeń, a uśmiechy nie znikały z twarzy drugoklasistów bardzo długo.

Marlena Pyrka