CZERWIEC
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W KLASACH 4 - 6

Wzruszenie, radość, duma i satysfakcja –wszystkie te emocje zawiera uroczystość zakończenia roku szkolnego. Nie zabrakło ich również 24 czerwca, kiedy to uczniowie klas 4-6 SP wspólnie z najbliższymi oraz nauczycielami spotkali się w celu świętowania ostatniego dnia nauki szkolnej. Dyplomy, wyróżnienia, nagrody i długo wyczekiwane świadectwa, które stanowią niezbity dowód całorocznej, ciężkiej pracy –wręczenie każdego z nich wywoływało na twarzach dzieci szerokie uśmiechy. W wakacyjną atmosferę wprowadziły natomiast wykonane przez nich piosenki oraz gorące życzenia udanego, letniego wypoczynku, jakie wszystkim zgromadzonym złożyła pani dyrektor. Gdy uroczystość dobiegła końca, nikt już nie miał wątpliwości, że „wakacje czas zacząć…”

Anna Opłat-Michalska