Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Wszystko wskazuje na to, że w obecnych czasach problemy z wodą staną się kluczowymi zagadnieniami, które trzeba będzie rozwiązać.

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Altanka ogrodowa to miejsce wyjątkowe, w każdym ogrodzie. Taka altanka jest doskonałym sposobem an kompletne wyłączenie się od problemów i zmartwień codzienności, zaś przebywanie w niej z kubkiem gorącej herbaty i książką, jest dla wielu osób kwintesencją odpoczynku i relaksu. 

poniedziałek, 20 grudzień 2021 14:41

Czy warto kupić podkaszarkę akumulatorowa?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Żadnego z miłośników ogrodnictwa i pracy na działce nie trzeba przekonywać, że pięknie skoszony trawnik ma ogromne znaczenie.

wtorek, 30 listopad 2021 15:35

Czym są akcesoria do nawadniania ogrodu?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Akcesoria do nawadniania ogrodów są niezbędnym atrybutem nie tylko dobrego i doświadczonego ogrodnika, który całe dnie spędza na pielęgnacji roślin, ale znajdują się na działkach i w garażach zupełnie przeciętnych ludzi, całkowitych laików w temacie ogrodnictwa.

poniedziałek, 20 wrzesień 2021 11:06

Ćma bukszpanowa - skuteczne zwalczanie

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Ćma bukszpanowa (Cydalima perspectalis) może zmylić nie tylko pięknym wyglądem, ale i nazwą, która wskazywałaby na nocne żerowanie.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pola pszenicy zajmują trzecie miejsce na świecie pod względem obszaru, zaraz po ryżu i kukurydzy. Pszenica ozima to zboże, które charakteryzuje się dużymi wymaganiami wodnymi i cieplnymi podczas całego okresu wegetacji.

Strona 1 z 2