Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pola pszenicy zajmują trzecie miejsce na świecie pod względem obszaru, zaraz po ryżu i kukurydzy. Pszenica ozima to zboże, które charakteryzuje się dużymi wymaganiami wodnymi i cieplnymi podczas całego okresu wegetacji.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Obecność szkodników potrafi oszpecić nawet najpiękniejszy ogród. Na szczęście właściciele przydomowych ogrodów nie są skazani na porażkę. Owadom żerującym na roślinach można zapobiegać, a jeśli już się pojawią, skutecznie je zwalczać. Wystarczy dobór odpowiednich preparatów.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Dobór odpowiednich nasion ma bardzo duże znaczenie, gdy chce się przygotować piękny ogród albo trawnik. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na informacje na etykiecie.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Wiele osób marzy o posiadaniu pięknego ogrodu. Jednak, aby to marzenie zrealizować, musimy się naprawdę bardzo natrudzić i napracować.

czwartek, 10 wrzesień 2020 11:07

Oświetlenie i wyposażenie basenu

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Posiadanie własnego basenu w domu lub ogrodzie to marzenie wielu osób. Nie ma nic lepszego niż relaks w wodzie po trudnym i męczącym dniu w pracy. Podejmując się takiej inwestycji, warto jednak pamiętać o zakupieniu odpowiedniego wyposażenia, a także oświetlenia. Dzięki czemu korzystanie z prywatnej pływalni będzie bezpieczne, komfortowe, a także możliwe nawet nocą.

czwartek, 28 maj 2020 19:04

Uprawa warzyw - podstawowe informacje

Oceń ten artykuł
(150 głosów)

Każdy początkujący ogrodnik powinien poznać podstawowe zasady, jakie rządzą uprawą warzyw i owoców. Chodzi tutaj między innymi o to, aby w swoich pracach uwzględniać istnienie czynników klimatycznych takich jak rozkład opadów, wilgotność, temperatura czy nasłonecznienie, bo wszystkie one będą decydować o powodzeniu danej uprawy.

Strona 1 z 2