niedziela, 15 maj 2022 19:02

Jak tworzy się projekt mieszkania?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Jeśli skorzystamy z pomocy doświadczonego projektanta to jest jego zadanie do wykonania, a nie nasze. Oczywiście my przez cały czas z taką osobą współpracujemy.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Rolą projektanta jest urzeczywistnienie wizji architekta. Dobry projekt wymaga kreatywności, zrozumienia ludzkich potrzeb i emocji oraz dużej wiedzy o materiałach i metodach budowy.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Metal kojarzony jest z wytrzymałością, odpornością i niezawodnością. Rzeczywiście artykuły wykonane z metalu są bardzo solidne, dlatego można go bez przeszkód używać do wyrobów produktów kupowanych na bardzo długi okres użytkowania, a do takich bez wątpienia należą schody.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Budowa tarasu wiąże się z wieloma poważnymi zadaniami do których niewątpliwie zalicza się położenie odpowiednio trwałej i wytrzymałej nawierzchni.

poniedziałek, 26 lipiec 2021 15:58

Meble miejskie – co kryje się pod tym pojęciem?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Przenośne formy lub trwale zamontowane w podłożu elementy, pełniące określone funkcje, wpływają na charakter architektury przestrzeni otwartej.

środa, 17 czerwiec 2020 18:30

Łazienka idealna. Wygodna i funkcjonalna.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Łazienka jest pomieszczeniem, które pełni bardzo ważną funkcję, dlatego też podczas jej projektowania i urządzania trzeba kierować się kilkoma ważnymi zasadami. Musi być ona przede wszystkim funkcjonalna oraz praktyczna. Przestrzenność w łazience też jest niezwykle ważna, ponieważ dzięki niej możemy normalnie poruszać się po pomieszczeniu.