poniedziałek, 20 wrzesień 2021 12:37

Odważny kolor elewacji domu – czy to dobry pomysł?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Fasada domu to niejako jego wizytówka. Dlatego tak istotne jest, by prezentowała się estetycznie i nie raziła nieudanym doborem kolorów do reszty elementów.

wtorek, 24 sierpień 2021 18:21

Systemy alarmowe dla domu i inne rozwiązania

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Zabezpieczenie swojej posesji jest ważne, zwłaszcza gdy wewnątrz domu znajdują się przedmioty o znacznej wartości.

piątek, 13 sierpień 2021 18:59

Dodatek mieszkaniowy - dla kogo?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Dodatek mieszkaniowy to pomoc pieniężna, którą można otrzymać na pokrycie części kosztów utrzymania nieruchomości do celów mieszkalnych.

czwartek, 12 sierpień 2021 08:39

Duże okna tarasowe i balkonowe do domu

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Nowoczesne budownictwo sprawia, że odmy stały się swego rodzaju dziełami sztuki. W związku z tym, wymogło to również stworzenie i zastosowanie rozwiązań, które pozwolą wykorzystać artystyczny potencjał. Jednym z nich są okna HST, które pozwalają świetnie doświetlić i ozdobić budynek.

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Wydatki – pojęcie, które dotyczy praktycznie każdego. Zazwyczaj są one kwestią indywidualną. U jednych są większe, a u innych mniejsze, gdyż ich wysokość zależy od wielu czynników, na które na szczęście mamy wpływ. Co zatem zrobić, aby je obniżyć? Chyba nie ma osoby, która nie chciałaby poznać na to sposobu i tym samym podreperować swój budżet.

wtorek, 08 czerwiec 2021 10:39

Sterowniki do domu i mieszkania

Oceń ten artykuł
(1 Głos)

Ogrzewanie domu nierozerwalnie łączy się z dbałością o odpowiednią temperaturę w pomieszczeniach. W obecnej dobie, wiele procesów w gospodarstwie domowym można zautomatyzować - także zarządzanie temperaturą. Pomóc mogą w tym nowoczesne sterowniki.

Strona 1 z 6