poniedziałek, 12 lipiec 2021 17:46

Masz firmę? Dobrze wykorzystaj butelki z nadrukiem reklamowym

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
butelki z logo firmy butelki z logo firmy mojabutelka.pl

Dzisiaj sam pomysł na dochodowy interes nie wystarczy, żeby faktycznie stał się takim. O swoich klientów trzeba dbać – podobnie jak o pracowników.

Dlatego okazjonalne upominki nawet dzisiaj, a może szczególnie dzisiaj, maja ogromne znaczenie. Warto dokładnie śledzić w tym zakresie rynkowe trendy i iść z duchem czasu – i wybrać na przykład butelki termiczne.

Butelki z nadrukiem reklamowym czy termosy?

Pewnie ktoś może pomyśleć, że zamiast nieco dziwacznych butelek termicznych z nadrukiem lepiej postawić na sprawdzone gadżety, takie, jak termosy czy choćby kubki termiczne. Nie w tym sęk jednak, żeby iść utartymi ścieżkami, gdy w grę wchodzi promocja swojej firmy. Zdecydowanie lepiej postawić właśnie na innowacyjne butelki z nadrukiem reklamowym. Dlaczego? W chwili, kiedy dla większości osób w średnim wieku kwestie ekologii i dbania o środowisko są bliskie sercu, butelki z logo firmy wpiszą się w tę życiową filozofię idealnie. W ten sposób firma pokazuje się w naprawdę dobrym świetle – jako postępowa, ekologiczna, odpowiedzialna. To chwila, w której butelka z nadrukiem jest w stanie zapewnić firmie zainteresowanie potencjalnego klienta czy lojalność zatrudnionego już pracownika.

W jakich sytuacjach butelki z nadrukiem reklamowym to dobry upominek?

Gadżety, które nieco kosztują, jak właśnie butelki z nadrukiem firmowym, nie powinny być wykładane każdemu przy byle okazji – ma to być upominek, który podkreśli atmosferę okazji. Ekologiczne, firmowe butelki termiczne sprawdzą się w przypadku zatrudnianych nowych osób czy odchodzących pracowników jako forma pożegnania. Jeśli przedsiębiorstwo nie przewiduje świątecznych premii, taki upominek może nieco zatrzeć złe wrażenie. Butelki z nadrukiem reklamowym można wykorzystać również jako formę promocji wizerunku biznesu na różnego rodzaju wystawkach, targach czy konferencjach – wtedy będzie to odpowiednia rzecz do rozdania zainteresowanym osobom – zbyt droga i praktyczna, żeby ją zwyczajnie wyrzucić.