wtorek, 24 maj 2022 19:01

Samochody DAF – DBK

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
DAF-DBK DAF-DBK Zdjęcie autorstwa Alex Surd z Pexels

Firmą produkującą samochody ciężarowe, które bardzo dobrze sprawdzają się w różnorodnych warunkach jest holenderski DAF. DBK to dealer, który jest autoryzowanym serwisem samochodów marki DAF.

Znaczy to, że zakupy samochodowe u DBK są jedną z najpewniejszych inwestycji, które można zrobić. Tym bardziej, że niezwykle trwałymi samochodami ciężarowymi są samochody DAF. DBK bardzo dobrze zdaje sobie z tego sprawę – dlatego DAF to jedna z głównych firm, których pojazdy znajdują się w ofercie Grupy DBK.

Używane, firmowe samochody DAF – DBK pomoże!

Grupa DBK jest dealerem samochodów, który w swojej ofercie posiada różnorodne samochody ciężarowe. Rynek wtórny samochodów jest bardzo ceniony przez wielu klientów – zarówno klientów indywidualnych jak firmowych. Dlatego Grupa DBK posiada szeroką ofertę używanych samochodów ciężarowych marki DAF. Warto robić zakupy właśnie tutaj ze względu na fakt podejścia dealera DBK do swoich sprzedawanych samochodów.

Pracownicy Grupy DBK profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków. Ich praca podczas wystawiania i sprzedawania samochodów jest bardzo ważna. Polega ona na sprawdzeniu technicznych parametrów samochodów, które są bardzo ważne. Co z tego, że pojazd wygląda bardzo ładnie jeśli po kilku tygodniach użytkowania stanie się bezużyteczny? Dlatego każdy detal musi być sprawdzony i ewentualnie naprawiony. Po zakończeniu całego przeglądu dochodzi do jazdy próbnej, która jest ostatecznym sprawdzianem samochodu ciężarowego. Gdy przejdzie ten ostatni test pozytywnie to samochód DAF może wędrować na aukcję i za konkretną cenę odejść w inne ręce.

Podsumowanie

Współpraca na płaszczyźnie DAF-DBK układa się pozytywnie już od wielu lat. W dzisiejszych czasach samochody dostawcze w formie używanej są bardzo cenione. Tak naprawdę ze względu na koszty mało kto kupuje samochody dostawcze z salonu. Wielu przedsiębiorców decyduje się również na wynajem czy leasing samochodów ciężarowych. Jednak nie ma to jak własny, firmowy samochód, z którym można przemierzać tysiące udanych kilometrów.