środa, 06 kwiecień 2022 16:22

Sprawdzone ubezpieczenia ciężarówek

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Sprawdzone ubezpieczenia ciężarówek Sprawdzone ubezpieczenia ciężarówek pixabay

Sprawdzone ubezpieczenia ciężarówek są bardzo istotnym elementem biznesu zajmującego się branżą przewoźnicza. Czasem ciężko jest wybrać kompleksowy pakiet ubezpieczeń, który będzie zawierał w sobie wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Warto przeanalizować wszystkie opcje, gdyż na szali może stać cała flota samochodów o ogromnej wartości.

Ubezpieczenia ciężarówek – co dają?

Ubezpieczenie samochodów ciężarowych jest nie tylko przywilejem, ale również obowiązkiem każdego przedsiębiorcy. Każdy samochód wyjeżdżający na ulice powinien być ubezpieczony. W branży przewozowej sprawdzone ubezpieczenia ciężarówek są niezwykle ważne.

Kompleksowy Assistance uratował już niejedno zlecenie i niejednego kierowcę, który znajdował się w nie lada opałach. Podczas wyjazdów na bardzo odległe trasy tak naprawdę wszystko może się stać. Nieodpowiedzialność innych uczestników ruchu, niekorzystne warunki atmosferyczne czy też sytuacje losowe sprawiają, że pomoc może być potrzebna o każdej porze dnia i nocy. Podczas awarii albo stłuczek samochodów może okazać się potrzebna nawet laweta, holowanie i naprawa ciężarówki. A terminy zleceń nie zaczekają… Dlatego wybór sprawdzonego ubezpieczenia ciężarówek dostosowanych do indywidualnych potrzeb jest tak ważny!

Dodatkowym elementem na jaki warto się ubezpieczyć są kradzieże. Podczas odpoczynku kierowca może nie kontrolować co się dzieje na tyle swojej ,,paki”. Już nie raz zdarzyła się sytuacja, w której złodzieje próbowali ukraść zawartość ciężarówki, a nawet cały samochód! Bywa to katastrofalne w skutkach, dlatego ubezpieczenie od takich wypadków również powinno być zapewnione.

Grupa DBK – ubezpieczyciel z doświadczeniem w branży

Grupa DBK jest ubezpieczycielem, który od lat pełni pakiet różnorodnych usług z zakresu TSL. Dlatego dokładnie wie na co zwracać uwagę podczas kompletowania idealnie dostosowanego ubezpieczenia przeznaczonego dla całej floty samochodów ciężarowych. Doświadczenia nie można kupić – w wyniku tego Grupa DBK stała się iealnym ubezpieczycielem wielu kierowników firm przewozowych.