piątek, 29 marzec 2024 19:23

Nowoczesne żaluzje drewniane - jakie wybrać?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
Modnie w Oknie Modnie w Oknie pixabay

Żaluzje drewniane to doskonały sposób na dodanie elegancji i ciepła do wnętrza, jednocześnie zapewniając prywatność i kontrolę nad natężeniem światła. Jednym z najbardziej atrakcyjnych aspektów tych żaluzji jest szeroki wybór kolorów, który pozwala dopasować je do każdego wystroju wnętrza.

 

Kiedy myślimy o żaluzjach drewnianych, naturalne odcienie drewna często przychodzą nam na myśl jako pierwsze. Jednak na stronie Modnie w Oknie znajdziesz również bogatą paletę innych kolorów, takich jak żaluzje drewniane białe czy czarne. Dzięki temu można dopasować żaluzje do każdego stylu wnętrza, od tradycyjnego po nowoczesny, nadając mu niepowtarzalny charakter.

Jakie żaluzje drewniane wybrać?

Co więcej, w ofercie Modnie w Oknie znajdziesz żaluzje drewniane w różnych szerokościach lameli, co również wpływa na ich funkcjonalność i wygląd. Standardowo spotyka się trzy szerokości: żaluzje drewniane na wymiar 25mm, 50mm i 70mm.

Żaluzje o szerokości 25mm są idealne do montażu w świetle szyby.  Ich mniejsza szerokość umożliwia precyzyjną regulację światła, zapewniając jednocześnie zachowanie prywatności. Ponadto, dzięki mniejszej rynnie górnej ten system żaluzji drewnianej świetnie wkomponuje się w ramę okna tworząc z nim zgrany duet. 

Natomiast żaluzje drewniane 50mm i 70mm doskonale sprawdzają się, gdy chcemy je montować na ścianie lub suficie nad wnęką okienną. Ich większa szerokość nie tylko nadaje pomieszczeniu charakteru, ale również pozwala na wykonanie takiej osłony w większym rozmiarze, co pozwoli zasłonić duże przeszklenie. Ponadto, dzięki swojej masywności, te szersze lamelki potrafią pięknie komponować się z bardziej przestronnymi wnętrzami, dodając im elegancji i szlachetności.

Żaluzje drewniane - sterowanie i montaż bezinwazyjny

W przypadku żaluzji drewnianych ANWIS oprócz standardowego sterowania ręcznego możemy zastosować również żaluzje drewniane elektryczne. Ponadto, kolejnym udogodnieniem jest możliwość montażu żaluzji drewnianej przy pomocy uchwytów bezinwazyjnych, dzięki czemu unikniemy bezpośredniej ingerencji w ramę okna.

Kompleksowa usługa doradców Modnie w Oknie

Żaluzje drewniane stanowią zarówno praktyczne, jak i estetyczne rozwiązanie do ozdobienia okien. Dzięki szerokiej palecie kolorów oraz różnym szerokościom lamel, można łatwo dopasować je do indywidualnych potrzeb i preferencji, tworząc przy tym przytulną i stylową przestrzeń życiową.

Doradcy Modnie w Oknie, którzy działają na terenie całego kraju z przyjemnością zaproponują najlepsze rozwiązanie żaluzji drewnianych dla Twojego okna oraz wykonają dla Ciebie kompleksową usługę wyceny, pomiaru i montażu.