sobota, 03 czerwiec 2023 15:54

Czy Cub Cadet LT3 to doskonała kosiarka samojezdna typu traktorek?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Kosiarka samojezdna z koszem Kosiarka samojezdna z koszem mat.prasowe

Masz pod swoją opieką trawnik o dużej powierzchni? Jego koszenie tradycyjną kosiarką zajmuje Ci dużo czasu i pochłania wiele sił? Jeżeli tak, najwyższa pora to zmienić. Urządzenie, które może Ci w tym pomóc to traktor ogrodowy Cub Cadet LT3. Jego dopracowana w każdym detalu konstrukcja pozwala zapewnić optymalną efektywność koszenia na płaskich i pochyłych terenach. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem tego urządzenia, sprawdź wcześniej wszystkie jego zalety.

 

Traktor ogrodowy Cub Cadet LT3 PR105 i jego plusy

Jeśli jest to Twoje pierwsze urządzenie tego typu, powinieneś poznać wszystkie korzyści z jego posiadania. Oto one.

Niezawodna konstrukcja

Prezentowany traktorek to inżynierski majstersztyk. Konstrukcja została zaprojektowana i wykonana z zachowaniem wszystkich zasad ergonomii, bezpieczeństwa i trwałości użytkowania. Dzięki temu świetnie radzi sobie w każdych warunkach. Pojemność silnika zapewnia wystarczającą moc, by pokonywać wzniesienia, a jednocześnie wyróżnia się niskim zużyciem paliwa.

Płynny ruch kosiarki traktorka

Nie jesteś pewien czy sobie poradzisz z obsługą i kierowaniem taką kosiarką? Na pewno tak. Jeśli tylko miałeś do czynienia z prowadzeniem samochodu, jazda traktorkiem ogrodowym nie sprawi Ci żadnych trudności. Co więcej, można to nazwać prawdziwą przyjemnością. Traktorek jest bardzo zwrotny, łatwy do kierowania i zapewnia wysoki komfort siedzenia. Wysokość fotela sprawia, że będziesz mieć świetna widoczność na to, co dzieje się wokół Ciebie.

Szereg dodatkowych cech wpływających na jakość pracy

  • Zaczep tylny. Pozwala podłączyć do kosiarki samojezdnej np. przyczepkę, do której będziesz wysypywał trawę z kosza lub przewoził ręczne narzędzia ogrodowe.
  • Wysokość koszenia regulowana. Precyzyjnie ustawisz wysokość noża kosiarki, aby kosić trawę na określoną wysokość.
  • Łatwe mycie wnętrza. Agregatu dotychczas używałeś do mycia kosiarki? Jeśli tak, w tym przypadku również możesz podłączyć wąż ogrodowy, aby umyć wodą nóż i jego osłonę.
  • Kosz o dużej pojemności. Kosiarka CUB wyrzuca skoszoną trawę prosto do pojemnego kosza, wyposażonego we wskaźnik zapełnienia.

Kosiarka samojezdna z koszem to doskonałe urządzenie, nadające się do pielęgnacji trawników o dużej powierzchni i w trudno dostępnych miejscach. Pozwala ona na efektywne wykorzystanie czasu, uzyskując bardzo dobre efekty pracy. Ostrza tnące wykonane z wysokogatunkowej stali są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zapewniając długą i bezobsługową pracę kosiarki.