poniedziałek, 30 maj 2022 18:42

Recenzja zegarka Huawei GT 3 Pro

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
huawei watch gt 3 pro cena huawei watch gt 3 pro cena pixabay

Nie daj się pomylić z Huawei Watch 3 Pro, GT 3 Pro może mieć rozmiar, który zapewnia świetną zawartość i prawie takie same funkcje, oraz oferuje kilka więcej oprogramowania w wyższej cenie niż ten sam stary GT 3 Pro.

 

Wygląd

  • Do wyboru różne wykończenia
  • Wiele opcji pasków
  • rozmiary specjalne

Jeśli wygląd stali nierdzewnej i plastiku Watch GT 3 nie pasuje do Ciebie, możesz wybrać kilka tytanów lub ceramiki na nadgarstek.

Podobnie jak zegarek,huawei watch gt 3 pro cena. Huawei daje GT 3 Pro w rozmiarach 46 mm i 42 mm, model 46 mm ma obudowę owiniętą lekkim tytanem, podczas gdy mniejszy 42 mm Pro ma ceramiczną obudowę ze złotem -kolorowa ramka ze stali nierdzewnej. Oba zapewniają soczewki ze szkła szafirowego, co zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo wyświetlacza zegarka. Zawsze mile widziany akcent.

Mniejszy model to bardziej przyciągająca wzrok wersja, która jest pozytywna dla osób z cieńszymi nadgarstkami. Jeśli chodzi o paski, możesz użyć skórzanego/metalowego paska do bransoletki z hiperłączem lub wybrać Viton, aby uczynić go bardziej sportowym.

Od strony wyświetlacza Huawei nie zmienił decyzji i długości, jaką daje zegarkom GT 3. Duży Pro jest wyposażony w ekran dotykowy AMOLED o przekątnej 1,43 cala i rozdzielczości 466 x 466, podczas gdy mniejsza alternatywa ma wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,32 cala. Są wśród doskonałych prezentacji smartwatchów w firmie, a doświadczenie po raz kolejny stało się mocne z każdą modą GT 3 Pro.

Huawei zachował fizyczne przyciski i dotykową koronkę, które przyniósł do Huawei Watch 3, co jest mile widziane. Ta korona jest niesamowita w użyciu, a oprogramowanie nadal jest tak czyste, jak zmieniło się w GT 3.

Jedną z wyjątkowych zmian w układzie jest jednak wybór Huawei, aby podnieść wynik wodoodporności i sprawić, by każdy model Pro był odpowiedni do freedivingu nawet na 30 metrów. Więc na wypadek, gdybyś musiał kopać głębiej, to jest zegarek, którego musisz użyć.

Funkcje i żywotność baterii

  • Do 14 dni pracy na baterii
  • Nowe opcje monitorowania aktywności sportowych, w tym golf
  • Różne funkcje smartwatcha

Nic dziwnego, że to, co możesz zrobić w Watch GT 3 Pro, nie zawsze jest wyjątkowe w porównaniu z GT 3. Działa na Harmony OS i oferuje nowe funkcje interfejsu użytkownika i funkcje, takie jak pokładowy sklep z aplikacjami. Odzyskasz 100 trybów gry, a także dwuczęstotliwościową telewizję satelitarną GNSS do obsługi systemu komputerowego w GT Runner, co zapewnia lepszą dokładność monitorowania na zewnątrz.

Istnieją interesujące funkcje, w tym monitorowanie tętna wieńcowego i tlenu we krwi, monitorowanie kondycji kobiet oraz koniczyna zdrowego życia Huawei, która przypomina o piciu wystarczającej ilości wody.

Huawei pomaga Track Mode większą obsługą Golfa, a dodatkowo może służyć do freedivingu. W przypadku golfa otrzymujesz bibliotekę ponad 300 pól golfowych, które pomagają zachować piosenkę Twoich rund, a także pomiar odległości GPS w czasie rzeczywistym, pomiary wiatru i wgląd w trajektorię uderzenia. W trybie nurkowania swobodnego dostępne są dedykowane monitory do wyświetlania informacji dotyczących wynurzania, prędkości nurkowania i długości nurkowania, a także przypomnień o bezpieczeństwie nurkowania.