piątek, 05 luty 2021 12:04

Panele podłogowe marki Quick-Step – jak dopasować podłogi do wnętrza?

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
quick step quick step

Piękny, modny wygląd i komfort użytkowania to cechy, które powinna posiadać podłoga idealna.

Aby uzyskać ekskluzywny produkt w konkurencyjnych cenach, panele podłogowe Quick-Step stworzono przy udziale nowoczesnych technologii na bazie klasycznego parkietu. W efekcie powstały podłogi laminowane o dużej wytrzymałości oraz przedłużonej trwałości dostępne w wielu modelach zróżnicowanych pod względem wzornictwa i kolorystyki.

Idealna podłoga, czyli uniwersalne panele Quick-Step

Parametry techniczne i modna stylistyka sprawiają, że panele Quick-Step to produkty uniwersalne, które świetnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Bogata gama podłóg umożliwia dopasowanie paneli do stylistyki wnętrza, a wytrzymałość i funkcjonalność pozwalają na montaż nawet w łazience i kuchni.

Panele podłogowe Quick-Step zachwycają już na etapie montażu, który można z powodzeniem przeprowadzić samodzielnie. System zatrzaskowy usprawnia cały proces przyspieszając układanie desek także w potencjalnie problematycznych miejscach z ograniczonym dostępem, na przykład pod kaloryferami lub w narożnikach. Niepodważalną zaletą podłogi quick step jest gotowość do użytku bezpośrednio po montażu – panele podłogowe nie wymagają dodatkowego malowania, cyklinowania ani olejowania.

Podłogi laminowane o przedłużonej żywotności

Panele laminowane w technologii Quick-Step wyposażono w kilka warstw ochronnych, które zapewniają odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki szkodliwe takie jak woda i wilgoć zapobiegając powstawaniu zarysowań, wgnieceń oraz odkształceń. Warstwa „Scratch Guard” jest szczególnie przydatna w mocno eksploatowanych pomieszczeniach, a wodoodporna formuła sprawdza się we wnętrzach narażonych na zalania.

Żywotność produktu można przedłużyć dobierając panele podłogowe odpowiednie do specyfiki i wymogów danego wnętrza – specjalne techniki impregnacji desek chronią ich strukturę gwarantując niezwykłą trwałość. Dzięki temu podłogi Quick-Step na długo zachowują swój pierwotny wygląd, a najwyższą jakość produktu potwierdzają nie tylko zadowoleni klienci, ale również gwarancja producenta udzielana nawet na dwadzieścia pięć lat.