sobota, 03 czerwiec 2023 16:04

Szuflady Blum — czy warto je mieć?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
szuflady Blum szuflady Blum mat.prasowe

Marka Blum produkuje szuflady od pokoleń, wykorzystując nowoczesne technologie i stawiając komfort użytkownika na pierwszym miejscu. Szuflady firmy wykonane są z solidnych materiałów, które wytrzymują duże obciążenia i nie odkształcają prowadnic. Klienci mogą również realizować swoje pomysły z marką. Dowiedz się więcej o systemach szuflad Blum. Możesz również poznać ceny i dowiedzieć się, jak szybko można je zdemontować.

 

Szuflady Blum — co warto o nich wiedzieć? 

Czym są systemy szuflad Blum? Blum produkuje nowoczesne okucia meblowe, które ułatwiają korzystanie z szafek. Marka produkuje systemy podnośników, szuflady i zawiasy wysokiej jakości. Oferuje również rozwiązania kieszeni meblowych. System szuflad posiada funkcję samodomykania i cichego domykania.

Misją Blum jest tworzenie nowoczesnych mebli, które są nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Produkty zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać duże obciążenia — stalowe prowadnice mogą wytrzymać do 60 kg bez wypaczania lub zginania.

Przed zakupem sprawdź, co mają do zaoferowania szuflady Blum.

To my i nasze przyzwyczajenia są najważniejsze, a nie uniwersalne sposoby na organizację. Łatwiej jest korzystać z szuflady, jeśli potrafimy dopasować jej właściwości do potrzeb kupującego.

Wybierając szufladę, warto wziąć pod uwagę:

Łatwość montażu — system prowadnic został zaprojektowany z myślą o płynnym, bezpiecznym i cichym zamykaniu,

Wzornictwo — różnorodność parametrów i ciekawy wygląd pomogą wybrać mebel odpowiadający naszym gustom,

Akcesoria — dobra szuflada to nie tylko płynne otwieranie i zamykanie, ale także szeroki wybór boków, solidne okucia frontu i ścianki tylnej czy wytrzymałe relingi.

Szuflady BLUM są łatwe w użyciu, ponieważ są szybkie w montażu i nigdy nie zawiodły swoich klientów.

Dostępność marki Blum na rynku 

Szuflady Blum z pełnym wysuwem, łatwym dostępem i wewnętrznym systemem organizacji pomagają utrzymać porządek w domu i efektywnie przygotowywać posiłki dla rodziny. Orga-line umożliwia łatwe przechowywanie akcesoriów kuchennych. Elegancki system Ambialine doskonale uzupełni minimalistyczny design. Ramki dostępne są w kolorze drewna lub stali nierdzewnej i pomogą zachować spójną aranżację.

Jaki jest ich koszt?

Marka Blum obiecuje swoim klientom, że ich wysokiej jakości produkty są warte wyższej ceny. Na jakość szuflad kuchennych wpływają symulacje komputerowe, testowanie prototypów, maszyny i narzędzia, które są stale kontrolowane. Austriacka firma Blum nigdy nie zadowala się istniejącym asortymentem. Stale ją poszerza i oferuje dożywotnią gwarancję jakości.

Szuflady Blum, a także inne komponenty, które są niezbędne do ich montażu i działania, zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach użytkowników. Producenci wychodzą naprzeciw potrzebom swoich klientów, projektując produkty, które są zarówno nowoczesne, jak i praktyczne.