wtorek, 06 grudzień 2022 13:34

Wyjazd integracyjny na Mazury? Dokonały wybór!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
wynajem domków Mazury wynajem domków Mazury mat.prasowe

Wyjazdy integracyjne – często połączone ze szkoleniami, konferencjami i spotkaniami – to ważny element funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa.

W ich trakcie, oprócz omawiania kwestii biznesowych, jest mnóstwo czasu na rozrywkę i pogłębianie znajomości ze współpracownikami, dzięki czemu organizacja działa jeszcze efektywniej. Gdzie warto wybrać się na taki wyjazd? Zdecydować się na pobyt w hotelu, ośrodku wypoczynkowym czy wynajem domków? Mazury z pewnością należą do najciekawszych lokalizacji!

Wszystkie zalety firmowych wyjazdów integracyjnych 

Firmowe wyjazdy mogą mieć najróżniejszy charakter. Często są połączone ze szkoleniami zwiększającymi kompetencje pracowników. W innych przypadkach chodzi o organizację branżowego eventu, na który warto zaprosić również klientów. Ponadto wyjazdy integracyjne pomagają wprowadzić do zespołu nowych pracowników lub pozwalają poznać się ludziom współpracującym ze sobą zdalnie. Zdarza się również, że wyjazd integracyjny to swego rodzaju nagroda za osiągnięty przez zespół sukces. 

Niezależnie od charakteru wyjazdów zawsze znajduje się na nim miejsce na rozrywkę i wspólne spędzanie czasu. Pracownicy mają okazję lepiej się poznać, co procentuje w przyszłości – zespół jest bardziej zgrany i lepiej radzi sobie z wyzwaniami.  

Mazury – idealne miejsce na imprezę firmową 

Wybierając lokalizację wyjazdu firmowego, należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Po pierwsze, na miejscu musi funkcjonować infrastruktura pozwalająca na organizację szkoleń, eventów czy konferencji. Ważnym elementem organizacji wyjazdu jest również pyszny catering.  

Jest bardzo istotne, aby piękna okolica wprowadzała uczestników w pozytywny nastrój, dlatego firmowe wyjazdy są zdecydowanie częściej organizowane w miejscach atrakcyjnych turystycznie, niekoniecznie w dużych miastach. W okolicy, a także w samym miejscu pobytu nie może zabraknąć zorganizowanych form rozrywki, które pomogą uczestnikom odprężyć się po części szkoleniowej lub konferencyjnej. 

To wszystko bez problemu można znaleźć na Mazurach, gdzie nie brakuje ośrodków wypoczynkowych przystosowanych idealnie do organizacji firmowych wydarzeń. Tutejsza przepiękna przyroda o każdej porze roku umożliwia spacery i rekreację. W cieplejszych miesiącach w grę wchodzą także sporty wodne – spływy kajakowe, rejsy po jeziorach, surfing albo modne w ostatnim czasie deski SUP! 

Ośrodek wypoczynkowy (domki) – Mazury w najlepszej odsłonie 

Pracownicy biorący udział w imprezach firmowych są zazwyczaj przyzwyczajeni do pobytu w biurach, w salach szkoleniowych i hotelach – to część biznesu. Dlatego organizując wyjazd integracyjny, lepiej poszukać ciekawszego otoczenia, stanowiącego odskocznią od miejskiego zgiełku. Zamiast hotelu warto postawić na wynajem domków. Mazury są pod tym względem świetnie przygotowane, w wielu ośrodkach istnieją domki letniskowe o podwyższonym standardzie – z ogrzewaniem, łazienką i wszystkimi ważnymi udogodnieniami, dzięki czemu nie ustępują najlepszym hotelem! 

Imprezy integracyjne i wynajem domków w Ruciane Park 

Ruciane Park – ośrodek wypoczynkowy (domki) Mazury – w doskonałych warunkach gości uczestników imprez firmowych. Do dyspozycji gości pozostają aż 64 ogrzewane domki o bardzo wysokim standardzie, które w sumie mogą pomieścić blisko 400 osób. Wiele z nich oferuje bezpośredni widok na jezioro. Tutejsza restauracja serwuje treściwe śniadania i lokalne przysmaki. 

W ośrodku znajduje się przestronna sala konferencyjna o powierzchni 120 m2 wyposażona w rzutnik, duży ekran i flipcharty. Jeśli zaś chodzi o integrację, Ruciane Park zapewnia wiele możliwości, wśród których znajdują się spływy kajakowe rzeką Krutynią, paintball, zajęcia z jogi, wypożyczalnia sprzętu wodnego, koncerty i oczywiście rejsy po mazurskich jeziorach. W takich okolicznościach rodzi się duch zgranego zespołu!