sobota, 07 maj 2022 19:35

Grupa DBK - wynajem naczep

Oceń ten artykuł
(1 Głos)
DBK - wynajem naczep DBK - wynajem naczep Zdjęcie autorstwa Mike B z Pexels

Istnieją różnorodne sposoby, aby poszerzyć swoją flotę o dodatkowe samochody ciężarowe, samochody dostawcze czy też naczepy/przyczepy.

Ważne jest, aby wybrać tę formę, która najlepiej odpowiada indywidualnym preferencjom danej firmy. Można zdecydować się na leasing, kupno, ale również wynajem. Firmą, która oferuje wynajem naczep i samochodów najwyższej jakości jest DBK. Wynajem naczep jest jedną z najpopularniejszych ofert tej firmy. Jak to wygląda?

DBK – wynajem naczep. Ogólnie informacje dotyczące wynajmu

Firmą, która znajduje się od lat w branży TSL jest właśnie Grupa DBK. Wynajem naczep w DBK jest bardzo dobrym wyjściem, z którego skorzystała już niezliczona ilość firm. To bardzo dobra metoda na chwilę (wynajem krótkoterminowy) bądź na dłuższy okres czasu (wynajem długoterminowy) oferowany przez DBK. Wynajem naczep niezależnie od okresu jest dla najemcy bardzo wygodna. Otrzymuje on nowoczesne naczepy za stałe koszty bez ciągłego zastanawiania się o ich stan techniczny i parametry, które powinny być regularnie sprawdzane. W przypadku najmu wszystko jest po stronie DBK.

W ofercie wynajmu naczep znajduje się wiele pozycji spośród, których każda firma wybierze naczepę, która pasuje do jego preferencji. W ofercie znajdują się takie naczepy jak:

  • Naczepy klasyczne do których należą furgony, kurtyny czy skrzynie. Są one bardzo dobre w przypadku transportu mniej i bardziej wartościowych towarów. Łatwo się je załadowuje i rozładowuje co usprawnia cały transport
  • Naczepy typu specjalistycznego. Są bardzo cenione przez firmy zajmujące się transportem specjalistycznych towarów wymagających personalnego traktowania. Niektóre z towarów muszą być bardzo dobrze zabezpieczone przed środowiskiem zewnętrznym – mogą rozkładać się pod wpływem temperatury czy powietrza.

Podsumowanie

Wynajem różnorodnych naczep u DBK jest idealną formą pozyskania naczepy na pojedyncze zlecenia czy też dłuższy czas użytkowania. Nie zawsze każdą firmę stać na natychmiastowy zakup kilku naczep. Wybierając wynajem naczep mogą one same zarobić na siebie co z ekonomicznego punktu widzenia wydaje się bardzo korzystne.