wtorek, 21 grudzień 2021 11:59

Rolety zewnętrzne Wrocław

Oceń ten artykuł
(5 głosów)
Rolety antywłamaniowe Rolety antywłamaniowe pixabay

Problem przestępczości jest stale obecny i wbrew pozorom ilość włamań do domów i mieszkań stale rośnie.

Złodzieje mają do wyboru mnóstwo domostw, w których rzadko znajdują się odpowiednie instalacje mogące pokrzyżować im plany, szczególnie jeśli dom, czy mieszkanie nie jest w ostatnim czasie remontowane i modernizowane. Na szczęście nie trzeba wstawiać krat w okna by temu zapobiec, z pomocą zakłopotanym właściciela przychodzą rolety antywłamaniowe!

Łatwość w korzystaniu i wielofunkcyjność!

Sterowanie rolet odbywa się manualnie lub elektrycznie. Manualnie używa się odpowiedniej taśmy, natomiast sterowania elektryczne pozwala operatorowi na szereg możliwości. Można korzystać z pilota, klawiatury umieszczonej na ścianie czy też aplikacji na smartfona - wszystko w zależności od preferencji klienta. Innym sporym atutem tego rozwiązania jest jego wielofunkcyjność, nie chroni ona jedynie przed nieproszonymi gośćmi, ponieważ odpowiednie dobrane materiały mogą stanowić dodatkową izolacje w ociepleniu mieszkania lub domu. Pozwoli ona skryć się przed upalnym słońcem jak i spojrzeniem sąsiadów.

Rolety wewnętrzne wrocław świetnie wygłuszają dźwięki, jest to zatem doskonałe rozwiązanie dla ludzi mieszkających blisko dróg lub w głośnych miastach. Jako dodatkowe zabezpieczenie należy wspomnieć o systemie zapadowym niepowalającym manualnie podnieść rolety czy też o wzmocnionych prowadnicach odpornych na uderzenia.

Różnorodność modeli do każdego rodzaju domu

Rolety antywłamaniowe doczekały się szeregu modeli i sposobu montażu. Jednym z najbardziej popularnych są:

  • Adaptacyjne, montowane w już istniejących i docieplonych budynkach.
  • Podtynkowe, stosowany w nowym budownictwie, pozwalający na schowanie większości elementów rolety.
  • Nadstawne, najbardziej uniwersalne, przez co wykorzystywane w nowych jak i modernizowanych budynkach. Stawiają one na estetykę i funkcjonalność.

Podsumowując, zewnętrzne rolety antywłamaniowe, dzięki swojej uniwersalności doskonale chronią dom, przy jednoczesnym zapewnieniu komfortu i poczucia intymności. Dlatego też tego rodzaju rolety zewnętrzne cieszą się stale rosnącą popularnością.