poniedziałek, 20 grudzień 2021 07:26

Pomoc drogowa: na czym polega wsparcie kierowców, które oferuje?

www.drogowapomoc.com.pl www.drogowapomoc.com.pl pixabay

Profesjonalne wsparcie dla kierowców bywa niezbędne, kiedy w trasie niespodziewanie dojdzie do usterki lub wypadku.

Takie zdarzenia drogowe skutecznie utrudniają podróż, dlatego warto wiedzieć, co zrobić, kiedy w drodze pojawią się problemy z samochodem. Przezorny zawsze ubezpieczony – zapisz numer do pomocy drogowej w telefonie i bez obaw wyruszaj w drogę! W razie kłopotów uzyskasz pełne wsparcie, które pozwoli na kontynuowanie jazdy albo umożliwi sprawne rozprawienie się ze skutkami nagłej awarii.

Czym jest pomoc drogowa?

Holowanie, usługi lawetą, doraźne naprawy na miejscu zdarzenia, dowóz paliwa, rozruch silnika z rozładowanym akumulatorem… To tylko niektóre usługi pomocy drogowej, z których mogą skorzystać kierowcy. Na pierwszym miejscu zawsze jest uruchomienie auta bez wizyty w warsztacie, jednak w poważniejszych sytuacjach do gry wkracza laweta gwarantująca zgodny z przepisami transport uszkodzonego pojazdu.

Firma świadcząca usługi pomocy drogowej w Katowicach na https://www.drogowapomoc.com.pl każdego dnia dba o bezpieczeństwo na drogach, dlatego pracownicy odpowiadają na zgłoszenia przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Niezależnie od dnia i godziny możesz liczyć na wsparcie profesjonalistów, którzy zabezpieczą Twój samochód i zapewnią bezpieczeństwo pasażerów.

Laweta Katowice: dla kogo?

Usługi lawetą bywają niezbędne, kiedy mamy do czynienia z samochodem, który nie może samodzielnie poruszać się po polskich drogach. Może to być pojazd powypadkowy lub poważnie uszkodzony, auto zabytkowe albo bez przeglądu technicznego. Pomoc drogowa dopasowuje ofertę do potrzeb kierowcy, dlatego laweta Katowice doskonale sprawdza się w różnych okolicznościach.

Transport lawetą przeznaczony jest dla pojazdów, które się na niej zmieszczą. Są to przede wszystkim różnego rodzaju samochody osobowe, auta terenowe, busy, motocykle i quady, ale również pojazdy o niestandardowych gabarytach: między innymi wybrane modele ciągników i maszyn rolniczych czy kamperów i przyczep kempingowych.